НЕЙРОДИНАМИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И МОДЕЛИ ИДЕНТИФИКАЦИИ СЛОЖНЫХ ЭКОНОМИЧЕСКИХ СИСТЕМ




  • скачать файл:
title:
НЕЙРОДИНАМИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И МОДЕЛИ ИДЕНТИФИКАЦИИ СЛОЖНЫХ ЭКОНОМИЧЕСКИХ СИСТЕМ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ

У вступі дисертаційної роботи обґрунтовано актуальність теми дослідження, визначено об'єкт та предмет дослідження, сформульовано мету та завдання дослідження, наукову новизну та практичне значення отриманих результатів, визначено особистий внесок здобувача та апробацію отриманих результатів дослідження.

У першому розділі — Нейромережева ідентифікація складних економічних систем досліджено сучасні проблеми ідентифікації складних економічних систем (СЕС), проаналізовано задачі, які доцільно вирішувати із застосуванням ідентифікаційного підходу і можливі сфери застосування економіко-математичних моделей, які є результатом проведеної ідентифікації СЕС. Розглянуто методи і засоби інформаційного забезпечення, а також можливі джерела даних масштабу підприємства або організації, обґрунтовано їх використання для проведення процедур ідентифікації СЕС. Доведено важливість і доцільність глибокої формалізації процесу ідентифікації складних економічних систем в сучасних умовах, показано, що при існуючому векторі розвитку інформаційних технологій необхідність позначеної формалізації буде мати тенденцію до постійного посилення. Виконано аналіз сучасних засобів ідентифікації, доведено, що в рамках формалізованої процедури перспективним є застосування засобів машинного навчання: нейронних мереж, нечіткої логіки, еволюційних алгоритмів і гібридних технологій.

У сучасному світі зростання інформаційного гіперзв’язку змінює відносини між споживачами і підприємствами, громадянами і державою і є причиною фундаментальних перетворень у всіх аспектах економічної діяльності. Традиційні організаційні структури і промислова інфраструктура стикаються з  великими труднощами через те, що галузі об'єднуються. Це має наслідки для процесів управління: регулюючі органи підприємств і організацій змушені контролювати все більшу кількість зовнішніх і внутрішніх взаємодій, що породжує проблему складності в економічних системах. На рис. 1 наведено дані Держкомстату України щодо обсягів інноваційної діяльності в період з 2000 по 2011 роки.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)