ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ НЕДЕРЖАВНИХ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ В УКРАЇНІ




  • скачать файл:
title:
ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ НЕДЕРЖАВНИХ ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ В УКРАЇНІ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ

 

У вступі розкривається актуальність теми дисертаційного дослідження, його мета і завдання, визначені об’єкт, предмет і методи дослідження, розкрито наукову новизну та практичне значення одержаних результатів.

У першому розділі – «Теоретичні засади діяльності недержавних пенсійних фондів в ринковій економіці» – здійснено розмежування понять «недержавне пенсійне забезпечення» та «недержавне пенсійне страхування», уточнено значення поняття «недержавне пенсійне страхування», розроблена типологія пенсійних систем на основі удосконалення їх класифікаційних ознак, визначено місце і роль недержавних пенсійних фондів у системі соціального страхування громадян та надано критичний огляд еволюції пенсійного забезпечення на основі вивчення його зарубіжного та вітчизняного досвіду.

Аналіз взаємозв’язку між суспільно-економічними формаціями та системами соціального захисту дозволив простежити еволюцію форм пенсійного забезпечення від соціальної допомоги у межах сім’ї до сучасних багаторівневих солідарно-накопичувальних пенсійних систем на загальнодержавному рівні та виявити ступінь його впливу на соціально-економічний розвиток, демографічне та політичне становище країни. Співставлення переваг і недоліків солідарного та накопичувального, а також поєднання добровільного та обов’язкового принципів у пенсійному забезпеченні привело до визнання багаторівневих систем найбільш стабільними та ефективними, а також ускладнило термінологічне питання.

Сучасні пенсійні системи відображають більшою мірою страхові принципи, однак пенсійне забезпечення включає в себе як виплату трудових, так і соціальних пенсій. Тому функціонування недержавних пенсійних фондів більше відповідає термінові «недержавне пенсійне страхування». Оскільки додаткове соціальне страхування може бути і обов’язковим, доцільне використання терміна «недержавне пенсійне забезпечення» як більш широкого по відношенню до «недержавного пенсійного страхування».

З огляду на вищенаведене, пенсійне забезпечення можна розділити на декілька складових частин (табл. 1):

1) пенсійне забезпечення у межах державного соціального захисту населення;

2) пенсійне забезпечення на страхових засадах, що складається з:

- пенсійного страхування (розподільчий рівень пенсійної системи);

 

- недержавного пенсійного забезпечення (накопичувальний рівень), що, в свою чергу, включає недержавне пенсійне страхування (суто добровільний накопичувальний рівень).

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)