МЕТОДИ АНАЛІЗУ ПРОЦЕСІВ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ, СИСТЕМАХ ЇХ ЗАХИСТУ Й АВТОМАТИКИ




  • скачать файл:
title:
МЕТОДИ АНАЛІЗУ ПРОЦЕСІВ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ, СИСТЕМАХ ЇХ ЗАХИСТУ Й АВТОМАТИКИ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ


У вступі обґрунтована актуальність дисертаційної роботи, сформульовану мету і задачі досліджень, викладена наукова новизна і практичне значення отриманих результатів, дається загальна характеристика роботи.


У першому розділі зроблено огляд сучасних методів аналізу процесів в електроенергетичних системах (ЕЕС) і, в першу чергу, цифрових методів на основі математичних моделей у трифазному виконанні. Показано, що електричні мережі (ЕМ) у сукупності з їхніми системами захисту й автоматики складаються з безлічі взаємопов'язаних істотно нелінійних елементів, таких як синхронні й асинхронні машини електричних станцій і споживачів, трансформатори, лінії електропересилання (ЛЕП), комутаційні апарати, реактори, розрядники, обмежувачі перенапруг, джерела реактивної потужності у вигляді синхронних компенсаторів (СК) або статичних тиристорних компенсаторів (СТК), найпростіших і достатньо складних видів вимірних елементів і реле на електромагнітній і мікропроцесорній основі тощо. Їх моделювання вимагає розроблення цифрових моделей (ЦМ) на базі універсальних алгоритмів автоматичного формування та реалізації для ефективної організації модельних експериментів з відповідною обробкою отриманої інформації. Ця задача повинна розглядатися з позиції системного підходу з урахуванням багатьох чинників, що визначають їх поведінку.


Адекватність моделювання ЕМ багато в чому залежить від адекватності моделювання всієї сукупності пристроїв, що входять в її склад. Виходячи з цього, основні вимоги до цифрового моделювання ЕМ, пристроїв захисту й автоматики (ПЗА) можна сформулювати таким чином:


1.           Наявність в схемі ЕМ досить складних електротехнічних пристроїв вимагає створення комплексу їх ЦМ, які б дозволили з достатньою точністю аналізувати процеси, що протікають як в нормальних, так і в аварійних режимах. Для цього ЦМ окремих пристроїв повинні базуватися на математичному апараті, що дозволяє найбільш ефективно моделювати його в сукупності з моделями інших елементів. Це досягається вибором відповідних координатних базисів, спряження яких потребує мінімальної кількості перетворень.


2.           В процесі дослідження можуть вирішуватись завдання, що вимагатимуть різного ступеня адекватності елементів ЕМ і ПЗА. Тому, ЦМ окремих елементів і модель ЕМ в цілому повинна мати достатню гнучкість по відношенню до їх модифікації.


3.           Для ефективного вирішення питань аналізу процесів і синтезу схем ЕМ і ПЗА необхідно створити таку ЦМ, яка дозволить отримувати кількісні та якісні показники аналізу на короткочасних і довготривалих часових інтервалах. Тому, ЦМ повинна забезпечувати достатню швидкодію її реалізації. Ця вимога у великій мірі суперечлива з вимогою адекватності, яка досягається шляхом деталізації ЦМ і, як наслідок, збільшенням часу реалізації. Розв'язання цієї проблеми можливе тільки за використання ефективних алгоритмів формування та рішення систем рівнянь, що описують процеси в ЕМ і ПЗА.


4.           Оскільки розробка моделі є самостійною проблемою, що стосується рішення вельми складних задач, дослідника необхідно звільнити від трудомісткої роботи, необхідної для створення і реалізації моделі цікавлячого його об'єкта, залишивши за ним лише неформальну діяльність – постановку задачі, формування моделі у вигляді розрахункової схеми та аналіз результатів моделювання.


Це досягається підвищенням рівня автоматизації досліджень шляхом використання ефективних алгоритмів автоматичного формування і реалізації процесу моделювання. У цьому випадку вирішується питання, пов'язане з адекватністю моделювання, оскільки автоматичне формування дозволить застосовувати у дослідженнях моделі з необхідним рівнем адекватності.


Сформовані вимоги і огляд літературних джерел підтвердив необхідність розвитку спеціалізованих методів автоматичного формування, оптимізації і розв'язування математичних моделей ЕМ і ПЗА у контурних координатах, здатних забезпечити необхідну адекватність і максимальну ефективність моделювання.


 


У другому розділі розглянуто основи автоматизації формування та розв'язування рівнянь стану, що описують процеси в ЕМ, системах їх захисту й автоматики. Показано, що якщо у системі рівнянь у методі контурних координат (контурних струмів і потокозчеплень) вектор потокозчеплення  еквівалентувати вектором струму , діагональну матрицю зведених до одного витка диференційних магнітних опорів  – діагональною матрицею еквівалентних індуктивностей , а матрицю коефіцієнтів трансформації між вітками електричних і магнітних кіл – матрицею еквівалентних взаємних індуктивностей , отримаємо еквівалентну систему рівнянь стану:

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST THESIS

Экспрессия молекул – маркеров нейродегенеративных заболеваний в головном мозге и периферических тканях у людей пожилого и старческого возраста Зуев Василий Александрович
Депрескрайбинг в комплексной профилактике гериатрических синдромов в косметологической практике Резник Анна Вячеславовна
Преждевременное старение женщин зрелого возраста: биологические основы концепта и его операционализация в геронтопрофилактике Малютина Елена Станиславовна
Динамика лабораторных показателей, отражающих функциональную активность макрофагальной системы, у пациентов с болезнью Гоше I типа на фоне патогенетической терапии Пономарев Родион Викторович
Особенности мобилизации и забора гемопоэтических стволовых клеток при аутологичной трансплантации у больных с лимфопролиферативными заболеваниями Федык Оксана Владимировна

THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)