МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЕЛЕКТРОПЛАВКИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ




  • скачать файл:
title:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЕЛЕКТРОПЛАВКИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


 


У вступі обґрунтована актуальність дослідження, сформульована мета і визначені основні задачі роботи, дана характеристика наукової новизни і практичної значущості отриманих результатів, приведені відомості з практичного значення та апробації основних результатів роботи.


В першому розділі здійснений аналіз досліджень, проведених вченими та фахівцями в області управління процесами електроплавки. Праці А.Н.Соколова, Г.Ф. Платонова присвячені проблемам вибору параметрів та раціональних  режимів  роботи  електропечей;  А. Н. Макарова, М. Ф. Галкіна, Н. Ф. Владимирова - проблемам аналізу систем управління, математичним моделям, що використовуються в практиці управління електроплавкою, та оптимізації параметрів електроплавки. В працях І. Д. Труфанова, О.Ю.Лозинського, М.В. Эдемського досліджені проблеми, пов’язані із створенням алгоритмів управління енергетичними режимами електроплавки на основі використання поточної інформації. Переважаючим в питаннях управління електроплавкою є підхід, заснований на вдосконаленні систем стабілізації електричних режимів плавки. В. А. Грачов в трудах, присвячених управлінню електроплавкою, пропонує звернути погляд дослідників в бік фізико-хімічних процесів, що протікають в розплаві, оптимальне управління якими відкриває широкі можливості для загального управління процесами плавки на основі технологічних параметрів.


Зроблено обґрунтований висновок про те, що використання існуючих моделей та алгоритмів управління електроплавкою, не дозволяють в повному обсязі реалізовувати оптимальне управління за критерієм якості сплаву, зокрема у випадках, коли має місце невизначеність багатьох параметрів плавки, що  описують стан системи в реальному часі.


Тому на сьогоднішній день перспективними завданнями в області вдосконалення процесів управління електроплавкою слід вважати розробку методології визначення структури та параметрів моделей, що можуть бути використані для пошуку  оптимального управління процесами електроплавки в умовах невизначеності параметрів, що описують стан системи в реальному часі.


 


Другий розділ присвячений формуванню процедури пошуку оптимального управління на етапі плавки на основі представлення об’єкту  лінійними диференційними рівняннями, що описують поведінку системи в реальному часі в процесі плавки; обґрунтуванню вибору критерію якості управління, вхідних та вихідних змінних, вибір яких є доцільним з точки зору моделювання та оптимізації управління процесом на етапі плавки. 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)