АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВИХ КОМІСАРІАТІВ В УКРАЇНІ




  • скачать файл:
title:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВИХ КОМІСАРІАТІВ В УКРАЇНІ
Тип: synopsis
summary:

 

Актуальність теми. Соціальні процеси в Україні у період фундаментального реформування економічного, політичного та духовного життя суспільства актуалізували необхідність внесення суттєвих коректив у військову політику держави та відповідну організаційно-управлінську діяльність.

Збройні Сили України – важлива складова держави, вони створені для відбиття агресії, спрямованої проти України, для збройного захисту цілісності та недоторканності її території, а також для виконання завдань відповідно до міжнародних договорів. Реформа Збройних Сил – це об’єктивна закономірність розвитку суспільства будь-якої історичної епохи, а в сучасний період вона зумовлена ще й багатьма факторами політико-правових змін в українській державності. Однак внаслідок об’єктивних і суб’єктивних причин ці зміни відбуваються повільно і не завжди приводять до запланованих результатів.

У сучасних умовах демократизації суспільних відносин та соціально-економічних перетворень, удосконалення організації і здійснення військового управління все більшої актуальності набуває проблема вдосконалення правової регламентації організації та функціонування військових комісаріатів як територіальних органів Міністерства оборони України, насамперед це стосується їх завдань, функцій і принципів діяльності. Важливим є вироблення пропозицій та рекомендацій для суб’єктів права законодавчої ініціативи стосовно визначення місця військових комісаріатів у державному механізмі в цілому та в організації військового управління зокрема.

Подоланню недоліків, що існують в діяльності органів державної влади, має сприяти проведення повноцінної адміністративної реформи, без здійснення якої неможливе системне та результативне вдосконалення військово-службових правовідносин, правового статусу військових комісаріатів. Це вимагає постійного наукового пошуку та запровадження певних новацій, спрямованих на вирішення проблем правового регулювання функціонування військових комісаріатів як специфічного державного органу.

Нагальною також є потреба суттєвого вдосконалення правового регулювання суспільних відносин, пов’язаних із взаємодією військових комісаріатів з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування при вирішенні завдань оборонного характеру, удосконалення правового регулювання призову та комплектування силових структур України в сучасних умовах.

Актуальними залишаються необхідність чіткого визначення та законодавчого закріплення правового статусу військового комісара та вироблення основних заходів удосконалення порядку комплектування Збройних Сил на сучасному етапі.

Розв’язання цих проблем є важливою складовою загального процесу вирішення завдань щодо формування в Україні громадянського суспільства побудови правової, демократичної, соціальної держави та домінування в різних сферах життєдіяльності принципу верховенства права. 

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)