СЕК’ЮРИТИЗАЦІЯ АКТИВІВ ФІНАНСОВИХ ІНСТИТУТІВ (НА ОСНОВІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ФОНДІВ)




  • скачать файл:
title:
СЕК’ЮРИТИЗАЦІЯ АКТИВІВ ФІНАНСОВИХ ІНСТИТУТІВ (НА ОСНОВІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ФОНДІВ)
Тип: synopsis
summary:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ

 

У першому розділі “Теоретичні засади сек’юритизації активів фінансових інститутів” проаналізовано та узагальнено теоретичні підходи до визначення поняття “сек’юритизація активів”, розширено класифікацію сек’юритизації активів, уточнено функції сек’юритизації активів та механізм її реалізації.

Сучасний етап розвитку фінансового ринку характеризується високим рівнем ризиків та низькою ліквідністю фінансових інструментів, що сприяє появі фінансових інновацій, які б дозволили вирішити поставлені питання. Однією з таких інновацій є сек’юритизація активів, що в дисертаційній роботі розглядається як інноваційна техніка фінансування та/або передачі фінансових ризиків, за допомогою якої оригінатор трансформує неліквідні активи у високоліквідні цінні папери з метою залучення додаткових джерел фінансування та/або мінімізації ризиків.

На основі систематизації та критичного аналізу існуючих підходів до класифікації сек’юритизації активів її доповнено такими ознаками: за видом активів, за ініціатором, за можливістю регресу, за умовами попередження первинних позичальників (рис. 1). Запропоновані класифікаційні ознаки дозволяють точніше визначити вид сек’юритизації активів та притаманні йому ризики учасників, що дозволить розробити та застосувати ефективні методи їх нейтралізації.

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)