ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ




  • скачать файл:
title:
ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Тип: synopsis
summary:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ

 

У вступі обґрунтовано актуальність теми, визначено мету і завдання, об’єкт, предмет і методи дисертаційного дослідження, розкрито наукову новизну, теоретичне і практичне значення одержаних результатів.

У розділі 1 “Теоретичні засади фінансового забезпечення інноваційних проектів” узагальнено наукові підходи до тлумачення поняття “фінансове забезпечення”; з’ясовано й уточнено економічний зміст дефініції “інноваційний проект”; розкрито економічний зміст та структуру системи фінансового забезпечення інноваційних проектів.

За результатами критичного аналізу та узагальнення поглядів економістів, в дисертації запропоновано авторське трактування інноваційного проекту як комплексу документально затверджених взаємопов’язаних інноваційних заходів, спрямованих на створення, впровадження та реалізацію інновацій з метою отримання певного ефекту в умовах обмеженості термінів і фінансових ресурсів.

Систематизовано класифікацію інноваційних проектів за ознакою ступеня включення етапів інноваційного процесу в життєвий цикл інноваційного проекту. Виділено два види інноваційних проектів (рис.1): 1) з повним циклом, які включають всі етапи інноваційного процесу, а саме: фундаментальні і прикладні науково-дослідні роботи, дослідно-конструкторські та експериментальні роботи, етап комерціалізації інновацій; 2) з неповним циклом, які передбачають часткове виконання вище вказаних етапів інноваційного процесу. Це дозволило розмежувати потенційні джерела і форми фінансового забезпечення за інноваційними проектами з повним та неповним циклами та запропонувати диференціацію джерел фінансування інноваційних проектів за окремими етапами їх реалізації. Доведено необхідність зменшення питомої ваги державних і збільшення частки приватних джерел фінансування інноваційних проектів на кожному наступному етапі інноваційного процесу, оскільки у міру наближення до завершального етапу інноваційного процесу зменшується ступінь невизначеності щодо успішності його виконання і отримання прибутку.

У результаті дослідження теоретичних засад фінансового забезпечення інноваційних проектів, виокремлено кількісний та якісний підходи до з’ясування економічного змісту фінансового забезпечення. Кількісний підхід передбачає розгляд фінансового забезпечення як сукупності фінансових ресурсів, якісний – як здатності або можливості створювати умови для використання фінансових ресурсів.

На основі синтезу обох підходів запропоновано авторське трактування, згідно з яким фінансове забезпечення інноваційних проектів – це сукупність можливостей суб’єктів господарювання щодо формування фінансових ресурсів в необхідних обсягах у визначений час та ефективне їх використання для реалізації інноваційних проектів.

Доведено, що наявні принципи фінансового забезпечення інноваційних проектів доцільно доповнити принципами: а) пріоритетності інноваційних проектів, що передбачає мобілізацію фінансових ресурсів і їх спрямування


 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)