КАПІТАЛІЗАЦІЯ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ




  • скачать файл:
title:
КАПІТАЛІЗАЦІЯ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ

У вступі обґрунтовано актуальність обраної теми, визначено мету, завдання, об’єкт і предмет дослідження, розкрито наукову новизну і практичну цінність отриманих результатів, наведено інформацію про їх апробацію.

У розділі 1 «Теоретичні засади капіталізації банківської системи» досліджено генезис і еволюцію категорій «капітал» і «капітал банку», економічний зміст капіталізації банку та капіталізації банківської системи, етапи капіталізації банківської системи України.

У роботі вивчено структурний, ресурсний, функціональний, вартісний, бухгалтерський і регулятивний підходи до трактування сутності капіталу банку. Незалежно від інтерпретацій цієї сутності капітал є найбільш сталою характеристикою банку, він покриває збитки від його діяльності. Обґрунтовано особливе значення захисної функції капіталу, обумовленої високим рівнем ризиків та невизначеністю зовнішнього середовища. Ефективність виконання капіталом даної функції залежить від рівня банківського менеджменту.

Капітал банку визначено як частину коштів в обороті банку, які внесені власниками (акціонерами) банку й накопичені в процесі його діяльності за рахунок внутрішніх джерел і призначені для створення та розвитку банку. Власний капітал банку розглядається з позиції концепції регулятивного капіталу як капіталу, що визначається відповідно до мінімальних вимог достатності капіталу, встановлених національними регулятивними органами, та з позиції концепції економічного капіталу як величини власних коштів банку, необхідних йому для покриття втрат від ризиків.

 

Поняття «капіталізація» є похідним від поняття «капітал». Методично капіталізацію банківської системи запропоновано досліджувати з таких позицій: по-перше, з позиції сукупного капіталу (реальна капіталізація); по-друге, з позиції вартості акцій банку на вторинному фондовому ринку (капіталізація як фінансове явище); по-третє, з позиції достатності капіталу (капіталізація в контексті її достатності для покриття ризиків); по-четверте, з позиції чинника економічного зростання (оціночний показник участі банківської системи у розвитку економіки країни). Запропонована автором типологізація капіталізації банківської системи наведена на рис. 1.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА