РОЗРОБКА МЕТОДУ ПРОЕКТУВАННЯ ДЕТАЛЕЙ ВЕРХУ ВЗУТТЯ НА ОСНОВІ АНАЛІТИЧНОЇ МОДЕЛІ ПРОТОТИПУ




  • скачать файл:
title:
РОЗРОБКА МЕТОДУ ПРОЕКТУВАННЯ ДЕТАЛЕЙ ВЕРХУ ВЗУТТЯ НА ОСНОВІ АНАЛІТИЧНОЇ МОДЕЛІ ПРОТОТИПУ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


 


У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертаційної роботи, визначено її мету, відображено наукову новизну та практичне значення роботи, наведено результати апробації роботи.


У першому розділі проведено патентний пошук, аналіз науково-технічної інформації, у тому числі закордонної, присвяченої питанням проектування та моделювання (в тому числі автоматизованого) деталей верху взуття.


Проаналізовано структуру та взаємодію елементів стопи, які вказують на важливість їх врахування при розробці раціонального взуття.


Питаннями методик обміру стопи займалося багато вчених, оскільки неможливо без достовірної інформації про стопу, розробити зручне взуття, яке задовольняло б вимоги споживача На підставі вивчення сучасних методів досліджень стоп виявлено, що найбільше поширення, на відміну від контактних, одержали безконтактні методи. Проте вони у вітчизняній взуттєвій промисловості застосовуються нечасто у зв'язку з високою вартістю устаткування.


Внутрішня форма взуття повинна відповідати розмірам стопи та не перешкоджати її нормальному функціонуванню. Виявлено, що існуючі графічні методики проектування колодок та отримання їх розгорток колодок відрізняються низькою точністю трансформації просторових параметрів у площину, а також відзначаються суб’єктивністю та значною трудомісткістю.


Аналіз систем проектування ДВВ вказує на те, що їх можна розділити на графічні методи та системи автоматизованого і аналітичного проектування взуття. Однак графічні методи не точні, не відповідають сучасним вимогам, насамперед з точки зору продуктивності. Автоматизація процесу проектування на базі створення аналітичної моделі дозволить якісно та продуктивно отримувати раціональне взуття, проте у вітчизняній науці ця задача повною мірою не вирішена. Обґрунтовано доцільність профілювання абрисів за допомогою кривих Безьє (КБ), що дають можливість профілювання довільних абрисів при нескладному математичному апаратові.


 


У другому розділі сформульовано методичні основи інформаційного забезпечення процесу проектування взуття.


Cформовано інформаційно-структурну модель, що дозволяє встановити емпіричний зв'язок між основними анатомічними точками стопи та БО (рис.1). Принцип цієї моделі полягає у послідовно-паралельній структурі обробки і передачі інформації. Проектні етапи А можуть виконуватися паралельно, однак проектні операції в межах кожної процедури виконуються послідовно, етапи Б та В – послідовно.


Розроблена модель дозволяє  повною мірою охопити структуру процесу проектування ДВВ, враховуючи при цьому анатомо-морфологічні властивості стопи. Також при цьому зростає рівень продуктивності процесу проектування взуття та забезпечується максимально можлива точність.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА