СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ КОНСТРУКЦИИ И ПОВЫШЕНИЕ ТЕХНИЧЕСКОГО УРОВНЯ ПЛАНЕТАРНОГО ПРИВОДА КРИВОШИПНЫХ ПРЕССОВ




  • скачать файл:
title:
СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ КОНСТРУКЦИИ И ПОВЫШЕНИЕ ТЕХНИЧЕСКОГО УРОВНЯ ПЛАНЕТАРНОГО ПРИВОДА КРИВОШИПНЫХ ПРЕССОВ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


У вступі обґрунтовано актуальність роботи, сформульовано мету і задачі досліджень, наукову новизну і практичне значення отриманих результатів, показано зв’язок роботи з тематичними планами та науковими темами, наведено відомості про особистий внесок здобувача, результати апробації та впровадження.


У першому розділі наведено стан питання надійності роботи пресового обладнання. Показано, що довговічність ковальсько-пресового обладнання лімітована саме роботою системи включення. Встановлено, що відомі конструкції в повній мірі не задовольняють вимогам, які висуваються до системи включення. Для підвищення надійності преса і техніко-економічних параметрів роботи, система включення потребує удосконалення.


Дослідженням систем включення кривошипних пресів займалися багато вчених, таких як Живов Л.І., Власов В.І., Ігнатов О.О., Банкетов О.М., Рей Р.І., Роганов Л.Л., Явтушенко О.В., Чумаков Б.М., Кожевников В.А., Лазарєв Р.В., Трегубов А.І., Ровінський Г.Н., Савінов Є.О., Баранаев М.І. і багато інших.


Виділено основні напрями вдосконалення систем включення. Показано, що всі названі заходи не вирішують повністю названої задачі і створення нового оригінального обладнання можливо тільки при розробці принципово нової схеми включення. Проведено аналіз усіх запропонованих в літературних джерелах альтернативних систем включення, виділено їх переваги і недоліки.


Встановлено, що у ряді випадків системи включення з планетарними механізмами мають ряд переваг, порівняно з традиційними системами включення. Проведено огляд існуючих конструкцій. Однак, окрім схем їх практичної реалізації в літературних джерелах відсутні як дані по синтезу та аналізу цих механізмів, так і методики розрахунку перехідних процесів включення і зупинки планетарного приводу.


Розглянуто класифікацію планетарних механізмів. Зазначено, що в пресобудуванні знайшли застосування планетарні механізми з одновінцевими сателітами (типу А) і механізми з двовінцевими сателітами (типу G). Динамікою планетарних механізмів займалися багато вчених, такі як Е.Л. Айрапетов, В.П. Вейц, М.І Хрисанов, В.І Панченко та інші. У всіх випадках дослідження планетарних механізмів обмежується сталим процесом.


Встановлено, що оптимізація параметрів зубчастих передач полягає у визначенні раціонального співвідношення передавальних відношень ступенів виходячи з критерію мінімуму маси планетарного механізму або найменших габаритних розмірів зубчастого редуктора.


 


У другому розділі обґрунтовано методи теоретичних досліджень планетарного приводу кривошипних пресів. Відзначено, що працездатність і ефективність роботи приводу визначаються, перш за все, тривалістю процесів включення і зупинки, а також витратою енергії на включення і зупинку. Встановлено, що для теоретичних досліджень планетарного приводу необхідно: на основі літературних джерел і аналізу роботи приводу визначити основні передумови і допущення; розробити розрахункові динамічну і математичну моделі приводу для періодів включення і зупинки з урахуванням особливостей конструкції приводу і закономірностей його функціонування; визначити достовірність прийнятих припущень і оцінити адекватність математичної моделі. Теоретичне обґрунтування поставлених задач необхідно провести з використанням методів математичного моделювання на підставі положень теоретичної механіки, диференціального й інтегрального числення.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА