УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ




  • скачать файл:
title:
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ
Тип: synopsis
summary:

Основний зміст дисертаційної роботи

 

У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертаційного дослідження, сформульовано його мету та завдання, визначено об’єкт, предмет і методи дослідження, розкрито наукову новизну та практичне значення одержаних результатів, відображено апробацію результатів дослідження.

У розділі 1 “Теоретичні основи управління фінансово-інвестиційною діяльністю підприємств” досліджено сутнісні характеристики інвестицій підприємств, обґрунтовано теоретичні та методичні підходи до фінансово-інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання, сформовано концептуальні засади фінансово-інвестиційного менеджменту на мікрорівні.

На основі аналізу існуючих точок зору зарубіжних та вітчизняних фахівців щодо визначення сутності поняття “інвестиції” їх було згруповано у три основних підходи – капіталоутворюючий, витратний та ресурсний. Запропоновано авторську дефініцію, що характеризує сутність цього поняття на мікрорівні, за якою інвестиції підприємств – це вкладення капіталу в об’єкти підприємницької діяльності з метою зростання ринкової вартості підприємств та досягнення індивідуальних цілей усіх учасників інвестиційного процесу. Автором обґрунтовано поділ інвестицій підприємств в залежності від форми фінансування на комерційні, благодійні та бюджетні, подано їх сутнісну характеристику.

Запропоновано структурувати реальні інвестиції підприємств, враховуючи об’єкти їх вкладення − матеріальні та нематеріальні активи, тобто залежно від конкретних напрямів вкладення капіталу. У структурі матеріальних інвестицій виділено інвестиції в основні засоби (засоби виробництва) та інвестиції в оборотні активи (предмети праці). У структурі нематеріальних інвестиції виділено інтелектуальні (вкладення в об’єкти інтелектуальної власності) та інноваційні (вкладення в розвиток нових технологій, форм і методів організації виробництва). Запропоновано у структурі фінансових інвестицій підприємств виділяти портфельні (спрямовані на досягнення суто фінансових переваг у короткостроковому періоді), стратегічні (направлені на отримання контролю над тим чи іншим суб’єктом підприємництва, що сприяє збільшенню частки на ринку та отриманню довгострокових переваг), венчурні (ризикові в акції підприємств, що супроводжуються високим ризиком), тезавраційні (пов’язані з купівлею дорогоцінних металів і каміння).

Фінансово-інвестиційну діяльність підприємств запропоновано розглядати у двох аспектах: як суб’єктів та об’єктів фінансово-інвестиційного процесу (рис. 1).

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА