ВИМІРЮВАННЯ ЗАЙМАНОЇ ШИРИНИ СМУГИ ЧАСТОТ ВИПРОМІНЮВАННЯ ТА АЛГОРИТМИ ЧАСТОТНОГО ПЛАНУВАННЯ




  • скачать файл:
title:
ВИМІРЮВАННЯ ЗАЙМАНОЇ ШИРИНИ СМУГИ ЧАСТОТ ВИПРОМІНЮВАННЯ ТА АЛГОРИТМИ ЧАСТОТНОГО ПЛАНУВАННЯ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


 


У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертації, сформульовано мету і завдання досліджень. Визначено наукову новизну роботи та її практичне значення. Наведено дані про особистий внесок автора, апробацію результатів дисертації, публікації та структуру й обсяг роботи.


Перший розділ роботи має постановчий характер. Проведено аналіз міжнародних та вітчизняних нормативних документів щодо використання та управління використанням радіочастотного ресурсу, який засвідчив, що в умовах постійного і швидкого зростання кількості радіоелектронних засобів, існує потреба у постійному адекватному розвитку всіх факторів, від яких залежить ефективне використання РЧР, беззавадова робота РЕЗ, вдосконалення та розширення номенклатури телекомунікаційних послуг.


Відомі алгоритми частотного планування призначені для побудови мереж однотипних РЕЗ. Наряду з розвитком та вдосконаленням таких алгоритмів, актуальною є розробка алгоритмів та програмних продуктів для повного звільнення частотних смуг та нових частотних призначень РЕЗ за критерієм ЕМС та з урахуванням економічної складової запланованих заходів.


Номенклатура параметрів радіовипромінювань, які впливають на ефективне використання спектра, включає займану ширину частотної смуги. Звідси випливає актуальність розробки та вдосконалення методик та засобів вимірювання ЗШСЧ. Обґрунтована необхідність запровад-ження в Україні контролю ЗШСЧ за- методом, що передбачає відповідні дослідження і розробку апаратурно-програмних засобів.


 


Другий розділ роботи присвячений розробці алгоритмів і програм частотного планування із повним звільненням частотної смуги. З огляду на велику кількість РЕЗ у країні одночасний перерозподіл частотних присвоєнь у її межах потребує значних часових витрат та готовності відповідних баз даних. Простіше його реалізовувати поетапно в регіонах. За базову територію, яка використовується під час територіальної ідентифікації РЕЗ доцільно використати область.


 


Оскільки більшість РЕЗ області зосереджена у обласному центрі, який може бути в межах чи поза межами відстані прямої видимості до границь з сусідніми регіонами, доцільно ввести код належності РЕЗ до обласного центру (столиці країни). Тоді множину РЕЗ у обласному центрі не у всіх випадках потрібно перевіряти на забезпечення ЕМС з РЕЗ, що розміщені у сусідніх регіонах. Наприклад, для РЕЗ у м. Луцьку перевіряється ЕМС з іншими РЕЗ у м. Луцьку, з РЕЗ у Волинській та Рівненській областях. У розділі розглянуто структуру створеної бази даних з параметрами та координатами РЕЗ. 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА