ЗАХИСТ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ У РАМКАХ РАДИ ЄВРОПИ




  • скачать файл:
title:
ЗАХИСТ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ У РАМКАХ РАДИ ЄВРОПИ
Тип: synopsis
summary:

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ

 

Актуальність теми дослідження  полягає в тому, що в сучасних умовах розбудови України як демократичної і правової держави, еволюції концепції прав людини, розвитку системи захисту громадянських прав людини, євроінтеграції України, важливе практичне та теоретичне значення набуває дослідження проблематики захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи.

Важливим чинником подальшого розвитку України як демократичної і правової держави є закріплення, належне забезпечення, гарантування та захист прав людини.  При цьому важливе значення має міжнародне співробітництво України у цій сфері, в тому числі і у рамках Ради Європи, яка значну увагу приділяє правам людини. З-поміж різних груп прав людини фундаментальними та основоположними є громадянські права, а основним правом людини беззаперечно є право на життя. Без забезпечення належної реалізації та захисту громадянських прав людини, в першу чергу права людини на життя, в кожній окремо взятій країні, не може існувати належна реалізація чи захист всіх інших груп прав людини. У такому випадку права людини стають декларативними, формальними, не діючими у реальному житті – все це свідчить, що дана держава не є демократичною, а є авторитарною чи тоталітарною. Належний захист прав людини свідчить про наявність у державі верховенства права, законності, діяльність державних органів та їх посадових осіб виключно у рамках закону, сприяє розвиткові громадянського суспільства, зміцненню міжнаціональної злагоди та толерантності.

Проблематику захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи серед учених-юристів України досліджували: М.М.Алмаші, О.М.Биков, Ю.М.Бисага, Д.М.Бєлов, В.П.Колісник, О.Л.Копиленко, В.О.Нікітюк, Л.І.Рябошапко, М.М.Товт та інші. Вагомий внесок у дослідження проблематики захисту громадянських прав людини у рамках Ради Європи здійснили російські учені: А.Х.Абашидзе, Е.А.Лукашова, С.С.Юр’єв. Серед інших зарубіжних авторів, які досліджували захист громадянських прав людини у рамках Ради Європи, слід виокремити: К.Екштайна, Ф.Ермакору, Ф.Капоторті, Г.К.Шеу.

Новизна теми дослідження полягає в тому, що незважаючи на широке визнання громадянських прав людини, закріплення в актах законодавства України та документах Ради Європи окремих громадянських прав людини, проблематика захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи є малодослідженою. Зокрема, у вітчизняній науці конституційного права до останнього часу не існувало фундаментальних досліджень проблематики захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи. Науковці досліджують лише певні аспекти та складові даної проблематики, зокрема: діяльність Європейського суду з прав людини. На нашу думку, проблема правового регулювання захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи  потребує комплексного наукового дослідження.

Актуальність дослідження проблематики захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи, також пов’язана, по-перше, зі створенням теоретичних засад захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи; по-друге, з потребою вдосконалення чинного законодавства України у сфері захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи відповідно до новітніх стандартів Ради Європи з прав людини; по-третє, з необхідністю вдосконалення системи захисту прав людини в Україні.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА