МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ




  • скачать файл:
Название:
МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ

            У «Вступі» конкретизовано та аргументовано актуальність теми роботи; визначено її зв’язок з науковими та науково-дослідними темами, сформульовано мету і поставлено завдання дослідження; конкретизовано об’єкт та предмет дослідження; наведено методи дослідження; обґрунтовано наукову новизну та практичну цінність результатів.

            У першому розділі «Теоретичні основи формування ринку плодоовочевої продукції» визначено складові та зв’язки галузі, розвинено поняття галузі в цілому, плодоовочевої галузі, ринку плодоовочевої продукції, з’ясовано архітектуру ринку на основі процесного підходу; визначено рівні формування галузевого плодоовочевого ринку; здійснено періодизацію становлення та розвитку ринку плодоовочевої продукції; конкретизовано структурно-логічну схему забезпечення функціонування ринку; систематизовано та удосконалено комплекс механізмів державного регулювання; досліджено світовий досвід формування ринку та здійснено прогнозування імпорту овочів на світовому ринку.

            Відповідно до контент-аналізу доведено, що галузь – це стійка сукупність підприємств різних форм власності, виробнича діяльність яких спрямована на виробництво продукції (послуг) на основі стандартизованих сировини та матеріалів, які використовують схожі технологічні процеси, що створюють певні умови праці та потребують кадрового забезпечення з певної кваліфікації та спрямовані на задоволення однорідних потреб як на промисловому, так і на споживчому ринках. До того ж визначено, що плодоовочева галузь – це сукупність підприємств різних форм власності, які орієнтовані на виробництво плодоовочевої продукції різного ступеня обробки, застосовують тотожні технологічні процеси, мають тотожні умови праці та кадрове забезпечення і спрямовані на задоволення потреб кінцевих споживачів у плодоовочевій продукції.

            Плодоовочева галузь є складовою національної економіки, а також сільського господарства, агропромислового комплексу, овочівництва (плодівництва) та харчової промисловості, і вона (галузь) є складовою цих комплексів та секторів економіки. Орієнтованість на задоволення потреб споживачів та потреби у відповідній інфраструктурі визначає те, що плодоовочева галузь, як і будь-яка інша, є інтегрованою до певного товарного ринку, який, у свою чергу, і створює умови для ефективного функціонування галузі. Галузь є осередком (ядром) формування відповідного ринку та створює так звані галузеві ринки, що визначає особливості формування галузево-товарних ринків.   Відповідно до того, що плодоовочева галузь є складовою національної економіки, а також сільського господарства, агропромислового комплексу, овочівництва (плодівництва) та харчової промисловості, вона (галузь) є складовою цих комплексів та секторів економіки (рис.1).

Основними процесами на товарному ринку є процеси обміну. Можна стверджувати, що всі суб’єкти та об’єкти ринку взаємодіють між собою і формують процес торгівлі, яка є основою функціонування ринку, тобто це базова його функція – забезпечувати можливість реалізації торговельних відносин.

 

З’ясовано, що архітектура ринку може бути розглянута через укрупнені процеси, які формуються під впливом взаємовідносин між предметами та об’єктами. 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА