ОБЛІК ПРИБУТКУ В УПРАВЛІННІ ДІЯЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ




  • скачать файл:
Название:
ОБЛІК ПРИБУТКУ В УПРАВЛІННІ ДІЯЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 

У вступі дисертації розкрито актуальність теми, визначено мету, завдання, об’єкт, предмет і методи дослідження, розкрито наукову новизну, практичне значення та апробацію одержаних автором результатів.

У першому розділі «Теоретичні засади обліку прибутку торговельних підприємств у системі управління» досліджено обліковий аспект еволюції формування прибутку в торгівлі; узагальнено наукові погляди щодо визначення сутності та класифікаційних характеристик прибутку; визначено перспективи розвитку обліку прибутку торговельних підприємств.

У дисертаційній роботі досліджено генезис обліку прибутку відповідно до методичних та практичних аспектів системи бухгалтерського обліку в управлінні діяльністю торговельних підприємств. Доведено, що облікова інформація про прибуток у торгівлі почала формуватися ще у давні часи через становлення обліку витрат і доходів, констатування фактів господарського життя шляхом інвентаризації і прямої реєстрації майна, становлення рахунку капіталу. На підставі дослідження наукової економічної думки сформульовано етапи еволюції обліку прибутку торговельної діяльності в системі бухгалтерських рахунків (рис. 1). З огляду на це торговельна галузь, безумовно, відіграла вирішальну роль у процесі становлення та розвитку обліку прибутку, поступове формування якого відбувалося паралельно зі становленням елементу методу бухгалтерського обліку – подвійного запису. Проведене дослідження дозволило не лише виявити тенденції розвитку бухгалтерського обліку прибутку в минулому, а й прогнозувати модель його майбутнього.

Дослідження економічного змісту прибутку у вітчизняній і зарубіжній літературі дозволило встановити недостатню урегульованість підходів щодо неоднозначності трактувань його сутності. Узагальнено позицію видатних представників національних наукових шкіл з питань методології обліку прибутку в контексті історичного розвитку бухгалтерської думки. За результатами дослідження уточнено поняття «прибуток», «збиток».

Значну увагу приділено дослідженню узагальнення класифікаційних характеристик прибутку (збитку) з метою визначення розподілу облікової інформації про прибуток за групами (видами) та встановлення загальних властивостей таких груп. Пропонується доповнена класифікація фінансових результатів з класифікаційною ознакою – за одержувачами прибутку, адже в ході дослідження виявлено, що для кожної групи користувачів потрібен свій перелік показників фінансових результатів.

 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА