ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ У М’ЯСОПЕРЕРОБНІЙ ГАЛУЗІ




  • скачать файл:
Название:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ У М’ЯСОПЕРЕРОБНІЙ ГАЛУЗІ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ

 

У першому розділі «Теоретико-методичні засади управління інвестиційними процесами у м’ясопереробній галузі» досліджено проблеми інвестиційного забезпечення операційної діяльності підприємств м’ясопереробної галузі, визначено поліфілетичні контури механізму формування інвестиційних ресурсів підприємств м’ясопереробної галузі, обґрунтовано методичний інструментарій оцінки ефективності інвестиційних потоків у м’ясопереробній галузі.

Обгрунтовано, що потокова модель функціонування м’ясопереробного виробництва є найбільш прийнятною для дослідження інвестиційної, інноваційної та фінансової сфер економіки м'ясопереробної галузі. Досліджено економічну природу дефініцій «інвестиційні потоки» та «фінансові потоки» на м’ясопереробних підприємствах, узагальнено еволюцію основних наукових концепцій та підходів щодо інвестиційного менеджменту м’ясопереробних підприємств, класифікації методів дослідження потоків інвестицій, принципів та механізмів їх формування, функціональних ознак, системи показників оцінки ефективності та якості сформованого обсягу інвестиційних ресурсів. Багатогранність процесу інвестиційного забезпечення м’ясопереробних підприємств характеризується трьома основними напрямами інвестиційних потоків: обов’язкові інвестиції операційної діяльності - в основні засоби; бажані інвестиції - в інновації; спекулятивні - у цінні папери.

Уточнено поняття «інвестиційні потоки м’ясопереробного підприємства», що полягає у підкресленні економічної природи виникнення та формування грошових потоків підприємства відповідно до рухомості товарів, частка з яких перетворюється на матеріальні ресурси. Інвестиційні потоки м’ясопереробного підприємства – це цілеспрямований рух, зміна (обсягів, типів, форм та видів) різноманітних ресурсів суб’єкта господарювання, що здійснюється з урахуванням фактору часу, де в якості каталізатора виникнення та формування грошових потоків є товарні потоки підприємства.

Систематизацію інвестиційних потоків на рівні м’ясопереробних підприємств наведено на рис. 1.

Дослідження методичних основ оцінки інвестиційної діяльності довело, що основним показником, що характеризує інвестиційну діяльність є грошовий потік, який являє собою форму руху капіталу і завершальною формою результатів цього руху у вигляді доходу. Встановлено, що тільки через грошову форму можна виразити результативність функціонування будь-якого капіталу. Інші ж показники ефективності функціонування авансованого капіталу є проміжними, додатковими. На основі різниці в русі грошових потоків за певний період можна говорити про ефективність або неефективність всього авансованого капіталу суб’єкту господарської діяльності. Планування грошових потоків підприємств м’ясопереробної галузі є однією з найважливіших ділянок інвестиційної діяльності, метою якої є раціонально пов’язати або синхронізувати наявні грошові потоки для забезпечення розвитку виробництва. Синергетичний вплив грошових потоків м’ясопереробних комплексів виявляється в забезпеченні ефективного пошуку резервів фінансових ресурсів з метою оптимального інвестиційного забезпечення економічного зростання галузі та в цілому сфери аграрного і переробного виробництва.

Механізм управління інвестиційними потоками підприємств м’ясопереробної галузі складається з двох функціональних підсистем: функцій першої – керованої підсистеми, або об’єкта управління, та функцій другої – керуючої підсистеми, тобто суб’єкта управління.

 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА