ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ І РЕГУЛЮВАННЯ АГРАРНОГО СЕКТОРА ЕКОНОМІКИ




  • скачать файл:
Название:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ І РЕГУЛЮВАННЯ АГРАРНОГО СЕКТОРА ЕКОНОМІКИ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 

Актуальність теми. Створення ринкових відносин в Україні вимагає глибокого аналізу стану продовольчої безпеки країни в цілому і її регіонів. В зв'язку з цим треба виходити з того, що для створення реальної практики в умовах переходу до ринкових відносин необхідна відпрацьована теорія, яка давала б конкретні рекомендації.

Сьогодні дуже актуальне питання, перш за все, це послідовне і повне оволодіння ринковою економікою. Кризова ситуація створила несприятливі умови для економічної реалізації ще не відпрацьованих до кінця конкретних завдань, а також права приватної власності на землю і майно.

В Україні як і раніше спостерігається невизначеність політики держави відносно розвитку агропромислового комплексу в цілому і пріоритетності його галузей. Залишаються невирішеними проблеми державного регулювання економічних відносин, формування робочої сили, підтримки цінового паритету, зниження тиску монополізованих галузей на сільське господарство. Ще не повністю вирішені питання кризової ситуації аграрної сфери, що сприяє її подальшій деформації як цілісного господарського комплексу до межі, за якою виникає загроза продовольчої безпеки.

Ступінь розробленості проблеми. Питання забезпечення продовольчої безпеки України вивчені в роботах Андрійчука В.Р., Богачова В.І., Гойчука А.І., Даніленка А.З., Кочеткова О.В., Лукінова І.І., Міркіна Б.М., Саблука П.Т., Савченка С.В., Скідана Н.А., Ткаченко В. Г., Чечіля А.М., Юрчишина В.В. та інших.

Аналіз робіт вітчизняних і закордонних вчених з проблем продовольчої безпеки показує, що напрацювання зроблені, але ці дослідження не мали на меті забезпечення безпосередньо продовольчої безпеки. В сучасних умовах збільшується роль обґрунтування і становлення ринку земель сільськогосподарського призначення, фінансових аспектів проблеми, грошової оцінки земель, ефективного використовування земельних ресурсів і формування раціонального землекористування.

В науковій літературі все ще недостатньо приділяється уваги комплексному дослідженню проблем продовольчої безпеки України і її регіонів в умовах багатоукладної економіки. Така ситуація зумовила необхідність проведення комплексного вивчення становлення і розвитку діючих форм організації сільськогосподарського виробництва, здійснення всебічної оцінки стану агропромислового комплексу країни, наукового обґрунтування можливостей забезпечення продовольчої безпеки України і її регіонів в умовах переходу до ринкових відносин.

Зв'язок роботи із науковими програмами, планами, темами. Проведене дослідження здійснювалося відповідно до науково-дослідної роботи Луганського національного аграрного університету, що проводиться, за програмами “Створення системи сільськогосподарської дорадчої службі та аграрної палати в регіоні Донбасу” (затвердженої у 2001 році, номер державної реєстрації 0100V004291) і “Трансформація АПК регіону та забезпечення продовольчої безпеки” (затвердженої 16.01.2002 року).

 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА