МІЩЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ В СУЧАСНИХ ГЕОЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ

LATEST NEWS

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

THE LAST FEEDBACK

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


title:
МІЩЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ В СУЧАСНИХ ГЕОЕКОНОМІЧНИХ УМОВАХ
Альтернативное Название: МЕЩЕНКО РОМАН ИВАНОВИЧ ФОРМИРОВАНИЕ ЭФФЕКТИВНЫХ МЕХАНИЗМОВ ПУБЛИЧЕСКИХ ЗАКУПОК В СОВРЕМЕННЫХ ГЕОЭКОНОМИЧЕСКИХ УСЛОВИЯХ MISHCHENKO ROMAN IVANOVYCH FORMATION OF EFFECTIVE MECHANISMS OF PUBLIC PROCUREMENT IN MODERN GEOECONOMIC CONDITIONS
Тип: synopsis
summary: У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертаційного дослідження, визначено мету, об’єкт, предмет і основні завдання дисертації, розкрито наукову новизну, теоретичне та практичне значення одержаних результатів.
У першому розділі - «Науково-теоретичні засади дослідження механізмів публічних закупівель» - узагальнено результати наукових досліджень з державного управління у сфері публічних закупівель; досліджено зміст, функції та принципи державного управління механізмів публічних закупівель.
Доведено, що ефективно функціонуюча система публічних закупівель є одним з найважливіших інструментів державного регулювання економічного розвитку країни, функції якого не обмежуються забезпеченням ефективного й раціонального витрачання державних коштів, а поширюються на створення умов для розвитку конкурентного середовища, нових інформаційних технологій, запобігання проявам корупції; розвитку будівництва соціально важливих об'єктів, довіри громадськості; політики стимулювання виробників, що забезпечує управління зайнятістю населення; регулювання процесів формування і виконання державного та місцевого бюджетів; здійснення програм підвищення суспільного добробуту в цілому.
Запропоновано авторське визначення поняття «система публічних закупівель» - законодавчо врегульована система в межах якої здійснюється діяльність з придбання товарів, робіт, послуг, що спрямована на задоволення державних потреб і заснована на принципах добросовісної конкуренції серед учасників торгів, з метою ефективного і раціонального витрачання державних коштів; та поняття «механізми публічних закупівель» - набір певних стандартизованих алгоритмів дій усіх суб’єктів процесу закупівель для ефективного їх проведення; уточнення поняття «публічні закупівлі», «ефективність публічних закупівель», «електронні закупівлі» на основі аналізу принципів, завдань, процесів та інституційного середовища.
Розглянуто систему публічних закупівель залежно від очікуваної вартості та кількості процедур, що дозволило в динаміці показати загальні підходи до забезпечення ефективності публічних закупівель в цілому (рис. 1).
Доведено, що ефективність публічних закупівель та раціональне використання державних коштів сприятиме запровадженню відповідних стандартів для управління процесом проведення процедур закупівель, у тому числі, за умови дотримання чинних правил проведення публічних закупівель державними органами, комерційними організаціями та їх представниками на усіх етапах самої процедури. Крім того, ефективність буде досягнута лише в тому випадку коли за процесом проведення закупівель буде здійснюватись і аналіз і контроль. Відтак, підвищення ефективності функціонування системи публічних закупівель доцільно забезпечується завдяки розвитку його важливої складової, а саме впровадження механізму електронних закупівель. 
 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины