ЧЕЛЯДИН ЮЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ З ОБСЕСИВНО-КОМПУЛЬСИВНИМ РОЗЛАДОМ

LATEST NEWS

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

THE LAST FEEDBACK

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


title:
ЧЕЛЯДИН ЮЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ З ОБСЕСИВНО-КОМПУЛЬСИВНИМ РОЗЛАДОМ
Альтернативное Название: ЧЕЛЯДИН ЮЛИЯ ЯРОСЛАВОВНАЯ ОПТИМИЗАЦИЯ ЛЕЧЕНИЯ И РЕАБИЛИТАЦИИ БОЛЬНЫХ С ОБСЕСИВНО-КОМПУЛЬСИВНЫМ РАСПИСАНИЕМ
Тип: synopsis
summary: Дизайн дослідження та загальна характеристика контингентів та методів.
На базі ТМО «Психіатрія» у м. Києві та кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО імені П.Л. Шупика протягом 2009-2017 років було обстежено 165 пацієнтів з ОКС, що відповідав критеріям ОКР та ШтР з ОКС.
Для уникнення похибок, пов’язаних з некоректною оцінкою психічного стану, з дослідження були виключені хворі з захворюванням нервової системи, пацієнти з узалежненою поведінкою від психоактивних речовин, наявність в анамнезі черепно- мозкових травм та хронічних соматичних захворювань. Дослідження проводилось за умови інформованої згоди пацієнтів з дотриманням принципів біоетики та деонтології. Усі хворі поступали до психіатричної лікарні та проходили амбулаторне обстеження у стабільному соматичному стані й пройшли соматоневрологічне обстеження. Середній вік обстежених - 32,5 ± 11,0 років: чоловіків 31,0 ± 9,4 років, жінок 32,9 ± 12,7 років, розбіжності у вікових характеристиках чоловіків і жінок є статистично незначущими (p>0,05). Тривалість захворювання від 3 до 37 років, в середньому 14,3 ± 7,6 років.
Програмно-цільова організація дисертаційного дослідження зумовлювала чітку етапність та послідовність його виконання. Дизайн дослідження передбачав декілька етапів: скринінгу, формування груп дослідження з ОКС при різних нозологіях і клініко-типологічних підгруп задля оцінювання результатів застосування ПКЛ до- та після- лікування (рис. 1).
Статистична обробка даних здійснена за допомогою програми «SPSS 16.0» та «Excel» з пакету «Microsoft Office 2003».
На першому етапі проводився скринінг 165 пацієнтів з симптомами ОКР. За допомогою критеріїв МКХ-10 ми сформували дві групи. Перша група, до якої ввійшло 96 пацієнтів (58,2 %) з діагнозом ОКР (F42) і було названо групу - F42. Друга група, що включила 69 пацієнтів (41,8 %), у яких був діагностований ШтР з ОКС, яку позначили як групу F21 (рис. 2).
 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины