ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА




  • скачать файл:
title:
ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА
Тип: synopsis
summary:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ

У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертації, сформульовано мету, завдання, об’єкт і предмет дослідження, визначено наукову новизну та практичне значення одержаних результатів для підвищення інвестиційної привабливості підприємств України.

В першому розділі – “Особливості інвестиційних процесів в умовах невизначеності конкурентного середовища” – узагальнена теорія та практика використання інвестиційних ресурсів для пожвавлення виробничо-господарської діяльності промислових підприємств; уточнено поняття інвестиційної привабливості підприємства і систематизовані ознаки класифікації інвестицій з урахуванням причин їх виникнення; систематизовані джерела фінансування інвестиційної діяльності промислових підприємств.

Узагальнення теорії та практики використання інвестиційних ресурсів для пожвавлення виробничо-господарської діяльності промислових підприємств дозволило з’ясувати, що інвестиційна діяльність є об’єктивним процесом, який розвивається відповідно до властивих йому закономірностей і відіграє вирішальну роль у діяльності підприємства, залежить від ефективності інвестиційної політики держави та є основою розвитку підприємств, окремих галузей та економіки в цілому. Інвестиції – це складова загальної фінансової стратегії підприємства, що полягає у вкладанні всіх видів майнових та інтелектуальних цінностей в об’єкти підприємницької та інших видів діяльності, у результаті якої створюється прибуток (дохід) та досягається соціальний ефект. Здійснити свідомий та обґрунтований вибір інвестиційної альтернативи залежить від своєчасного прийняття управлінського рішення, що представляє собою творчий процес щодо забезпечення ефективного та раціонального розміщення інвестицій відповідно до розробленої інвестиційної стратегії розвитку підприємства.

В умовах антикризового управління державна інвестиційна політика повинна знаходитись у тісному взаємозв'язку з галузевою, регіональною політикою та інвестиційною політикою підприємств. Інвестиційна політика підприємства, будучі підпорядкованою загальної стратегії підприємства, у тому числі фінансовій стратегії, представляє собою обґрунтування вибору та послідовності реалізації ефективних шляхів розширення обсягу залучення активів для забезпечення головних напрямків його розвитку, фінансової стійкості, платоспроможності, зростання потенціалу підприємства та впровадження новітніх технологій.

Інвестиційну привабливість підприємства пропонується визначати як комплексну характеристику результатів його бізнес-діяльності, перспектив розвитку на мезорівні (галузі та регіону) і порівняльну можливість самофінансування та залучення зовнішніх інвестиційних ресурсів з урахуванням факторів ризику, зовнішніх і внутрішніх впливів. На інвестиційну привабливість підприємства впливають перспективи розвитку, ефективність використання інвестиційних ресурсів, перспективність маркетингових досліджень, конкурентоспроможність продукції, результати діяльності фінансово-господарської діяльності та інвестиційний клімат в державі, обумовлений політико-економічною ситуацією в країні та інвестиційною політики держави. Розвиток та формування інвестиційної політики підприємства здійснюється у сфері взаємопов’язаних інтересів як самого підприємства, так і його потенційних інвесторів. Залучення інвестицій залежить від порівняння можливостей самофінансування та зовнішнього фінансування з точки зору врахування інтересів бізнес-партнерів, обґрунтування процесу вибору об'єкту інвестування з позиції потенційного інвестора з урахуванням факторів впливу на інвестиційну привабливість підприємства (рис.1).

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА