Фещенко В.В. Урожайність і якість картоплі в різних зонах вирощування при застосуванні спученого вермикуліту




  • скачать файл:
title:
Фещенко В.В. Урожайність і якість картоплі в різних зонах вирощування при застосуванні спученого вермикуліту
Альтернативное Название: Фещенко В.В. Урожайность и качество картофеля в разных зонах выращивания при применении вспученного вермикулиту
Тип: synopsis
summary:

Розділ 1. Огляд літератури


Наведено огляд літературних джерел з питань агробіологічної характеристики картоплі, вимог до мінерального живлення, внесення мінеральних добрив, застосування природних сорбентів та пошуку напрямів підвищення ефективності використання добрив при вирощуванні культури.


 


Розділ 2. Місце, умови та методика проведення досліджень


2.1. Місце та умови проведення досліджень


Дослідження, покладені в основу дисертаційної роботи, проведені протягом 1997-1999рр. в Інституті картоплярства УААН та на базі учбово-дослідного господарства “Родниківка” Уманської сільськогосподарської академії. Досліди закладались на двох типах грунтів: дерново-підзолистому супіщаному (зона Полісся) та чорноземі вилугуваному суглинковому (зона Лісостепу).


Грунти дослідного господарства  “Немішаєве” характерні для даної  зони. Агрохімічна характеристика орного шару 30 см: рН сольове 5,1-6,0, вміст гумусу 1,54-1,89%, вміст рухомих форм фосфору та калію відповідно 6,5-15,2 та 8,0-14,8 мг на 100г ґрунту.


Грунти учбово-дослідного господарства “Родниківка” – пилувато-середньо суглинкові. Вміст гумусу 4,3-4,6%, рН 6,2-6,8, вміст рухомого фосфору 14,9-15,3 мг, обмінного калію 6,8-7,3 мг на 100 г ґрунту.


Погодно-кліматичні умови за роки досліджень на Поліссі та в Лісостепу були різними, але мали однакові тенденції. Так, 1997 рік відзначався підвищеною кількістю опадів. Зокрема, у травні-серпні їх випало у 1,5-2,0 рази більше від середніх багаторічних показників. Температура повітря була дещо нижчою порівняно з середньою багаторічною. Такі погодні умови сприяли розвитку фітофторозу.


1998 рік характеризувався найбільш сприятливими умовами для вирощування картоплі. Кількість опадів, їх розподіл протягом вегетації, та температурний режим були близькими до середніх багаторічних показників.


 


Сума опадів за вегетаційний період 1999 року в Поліссі і Лісостепу була нижчою від середньобагаторічних показників на 63,4 мм; нестача вологи супроводжувалась високим температурним режимом повітря та ґрунту, що призвело до значного недобору урожаю картоплі досліджуваних сортів. 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА