МОДИФІКОВАНІ ПСЕВДОВИПАДКОВІ ПОСЛІДОВНОСТІ ГОЛДА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ ІЗ КОДОВИМ РОЗПОДІЛОМ КАНАЛІВ




  • скачать файл:
title:
МОДИФІКОВАНІ ПСЕВДОВИПАДКОВІ ПОСЛІДОВНОСТІ ГОЛДА В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ ІЗ КОДОВИМ РОЗПОДІЛОМ КАНАЛІВ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


У вступі розкрито сутність тематики дисертаційної роботи, обґрунтовано актуальність теми, сформульовано мету та задачі дослідження, наведено наукову новизну, практичне значення, дані про особистий внесок здобувача, апробацію результатів роботи та публікації, вказано на зв’язок роботи з науковими програмами.


У першому розділі проведено аналіз особливостей широкосмугових ТКС з КРК. Здійснено аналітичний огляд методів формування сигналів з розширеним спектром: безпосереднє розширення спектру цифровою послідовністю (Direct Sequence Spread Spectrum – DSSS)  та розширення спектру стрибками частоти  (Frequency Hopping Spectrum Spreading – FHSS).


Проаналізовано різні види ПВП, що використовуються в ТКС з КРК:                              m-послідовності, Касамі, Голда та коди Уолша. Показана доцільність використання ПВП Голда, що дозволяє отримати максимальну кількість "несхожих"  послідовностей. Показано переваги використання системи MATLAB для дослідження кореляційних характеристик сигналів.


 


На рис.1 показано основні етапи досліджень ПВП в ТКС з КРК.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА