Обгрунтування системи критеріїв оцінки управлінського персоналу промислового підприємства




  • скачать файл:
title:
Обгрунтування системи критеріїв оцінки управлінського персоналу промислового підприємства
Тип: article
summary:

 

Під критерієм оцінки управлінського персоналу розуміється соціально-економічний показник професійних якостей та результативності його діяль-ності [26].

У процесі оцінки управління персоналом необхідно відстежувати дина-міку особистих та професійних якостей, результатів діяльності, на підставі яких формумуються кар’єрограми управлінців промислових підприємств, а також визнається внесок кожного з них у прибутковість підприємства.

В даний час на промислових підприємствах для оцінки управлінського персоналу використовуються різні критерії, а саме: база професійних знань, завантаженість протягом робочого часу, швидкість виконання робіт, здібність до організації і планування, рівень відповідальності та ін. [40-41, 83; 87, 122, 144, 150, 165, 167, 170].

Ці критерії часто мають достатньо суб'єктивний та невизначений харак-тер через нечіткість їх економічної інтерпретації. Вони застосовуються не сис-темно та лише для статичної оцінки особистих якостей співробітників. Управ-лінський персонал підприємства повинен оцінюватися в певному періоді часу відповідно якості виконання конкретних завдань або проектів бізнесу.

Система критеріїв, яка застосовується для оцінки управлінського персо-налу підприємства, повинна бути якісно структурована, мати векторний, тобто багатоаспектний характер, чітку соціально-економічну інтерпретацію, власти-вості повноти та несуперечності, бути відкритою до змін та адаптації.

Для цього слід враховувати новітні досягнення у діагностиці стану під-приємства, а саме збалансовану систему показників (ЗСП) [72-73], застосування якої дозволяє проводити моніторинг успішності керівників та фахівців при виконанні певного виду завдання, а також персоніфікувати результативність діяльності кожного управлінця усіх підрозділів.

 Збалансована система показників (ЗСП) – інструмент управління, при використанні котрого здійснюється оцінка результативності управлінського персоналу усіх сфер діяльності, що забезпечує зворотній зв'язок між внутрішні-ми бізнес-процесами і зовнішніми показниками, формувати стратегію розвитку  підприємства і перетворювати їх в реальні дії [81]. Врахування ЗСП дозволяє персоніфікувати результативність управлінців, а також визначати її вплив на прибутковість кожного бізнесу (проекту). 

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА