СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ ПРОЦЕССОВ ОСЕСИММЕТРИЧНОЙ ВЫТЯЖКИ ПОЛЫХ ЦИЛИНДРОВ ИЗ ЛИСТОВЫХ ЗАГОТОВОК НА ОСНОВЕ КОМБИНИРОВАННОГО НАГРУЖЕНИЯ :



Название:
СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ ПРОЦЕССОВ ОСЕСИММЕТРИЧНОЙ ВЫТЯЖКИ ПОЛЫХ ЦИЛИНДРОВ ИЗ ЛИСТОВЫХ ЗАГОТОВОК НА ОСНОВЕ КОМБИНИРОВАННОГО НАГРУЖЕНИЯ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


 


У вступі обґрунтована актуальність теми та завдання дослідження, наведена загальна характеристика роботи і показано зв'язок дисертаційної роботи з науковими програмами, планами і темами. Визначена мета і завдання досліджень, дана характеристика об'єкта, предмета та методів дослідження. Визначено особистий внесок здобувача, показано наукову новизну та практичну цінність отриманих результатів, а також їх апробація та використання у виробництві.


У першому розділі встановлено, що осесиметричні деталі, що одержані в процесі формозміни листового матеріалу, є високоефективними видами металопродукції, які застосовуються практично у всіх галузях промисловості.


Визначено різні способи витяжки, які дозволяють отримувати велику номенклатуру деталей різноманітної форми і широкого діапазону розмірів.


Наведено аналіз інтенсифікації процесів, які дозволяють збільшити ступінь деформації, зменшити число операцій, необхідних для отримання того чи іншого виробу. Найбільшою мірою це відноситься до технологічних процесів одержання деталей щодо великої висоти, складної форми і матеріалів, що важко деформуються.


Визначено основні напрямки раціональної побудови процесів витяжки, які полягають у створенні найбільш сприятливих умов деформування металу, а саме:


- зменшення радіальних розтягуючих напруг на початковій стадії витяжки;


- зниження опору фланця деформуванню;


- підвищення міцності металу в небезпечному перерізі.


Встановлено основні проблеми, що виникають при витяжці: руйнування заготовки в донної частини і на місці вигину під притиском; стоншення заготовки в циліндричної і донної частини; низька точність деталей, що витягаються і їх досить висока різнотовщинність. Дефекти, що виникають при витяжці, пов'язані зі специфікою напружено-деформованого стану заготовки. Найбільш раціонально усунення дефектів вирішується зміною поля напруг і деформацій у фланцевої частини заготовки в процесі витяжки.


Основні положення у розвиток і розробку методів управління напружено-деформованим станом заготовки при формозміни внесли І.С.Аліев, Г.Д.Дель, В.І.Єршов, В.М.Михалевич, В.А. Огородніков, І.О. Сивак, В.І.Стеблюк та інші вчені.


 


Значний внесок у розвиток теоретичних і експериментальних методів аналізу, вдосконалення та інтенсифікації формозмінних операцій листового штампування внесли А.Ю.Аверкієв, С.А.Валієв, С.І.Вдовін, А.А.Воропаєв, Г.Д.Дель,  В.І.Дорошко, В.І.Єршов, В.А.Жарков, Е.К.Козлов, І.І.Михайленко, А.Я.Мовшович, А.Г.Овчінніков, Е.А.Попов, В.П. Романовський, Л.І.Рудман, М.Е.Тараненко, Е.А.Фролов, Л.А.Шофман С.П.Яковлєв та інші вчені.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ ДИССЕРТАЦИИ

Малахова, Татьяна Николаевна Совершенствование механизма экологизации производственной сферы экономики на основе повышения инвестиционной привлекательности: на примере Саратовской области
Зиньковская, Виктория Юрьевна Совершенствование механизмов обеспечения продовольственной безопасности в условиях кризиса
Искандаров Хофиз Хакимович СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ МОТИВАЦИОННОГО МЕХАНИЗМА КАДРОВОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ АГРАРНОГО СЕКТОРА ЭКОНОМИКИ (на материалах Республики Таджикистан)
Зудочкина Татьяна Александровна Совершенствование организационно-экономического механизма функционирования рынка зерна (на примере Саратовской области)
Валеева Сабира Валиулловна Совершенствование организационных форм управления инновационной активностью в сфере рекреации и туризма на региональном уровне