Бойко Оксана Василівна. KОДОКЕРОВАНІ МІРИ ОПОРУ ДЛЯ МЕТРОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАННЯ В ПРОМИСЛОВИХ УМОВАХ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
Бойко Оксана Василівна. KОДОКЕРОВАНІ МІРИ ОПОРУ ДЛЯ МЕТРОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАННЯ В ПРОМИСЛОВИХ УМОВАХ
Альтернативное Название: Бойко Оксана Васильевна. KОДОКЕРОВАНЫ МЕРЫ сопротивление ДЛЯ метрологическому ОБЕСПЕЧЕНИЯ СРЕДСТВ ИЗМЕРЕНИЯ В промышленных УСЛОВИЯХ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 


У вступі подано загальну характеристику дисертаційної роботи, обґрунтовано актуальність теми, сформульовано мету та завдання досліджень, охарактеризовано наукову новизну та практичну цінність одержаних результатів, наведено дані щодо апробації роботи та публікацій.


Перший розділ присвячено аналізу принципів побудови кодокерованих мір опору та особливостей їх використання для контролю вимірювальних приладів і перетворювачів опору в промислових умовах.


Контроль метрологічних характеристик засобів вимірювання на місці експлуатації дозволяє різко зменшити ймовірність експлуатації метрологічно несправного засобу вимірювання, суміщати процедуру метрологічної перевірки із зупинкою промислового об’єкта на капітальний ремонт чи профілактику, що знижує відповідні експлуатаційні витрати.


Розглянуто особливості розташування окремих складових вимірювальних каналів на промислових об’єктах і можливі способи під'єднання мір опору для проведення контролю метрологічних характеристик засобів вимірювання. Доцільним місцем під'єднання кодокерованих мір опору є комутаційні коробки в зоні під’єднання первинного перетворювача до вимірювального каналу, оскільки при цьому вторинний засіб перевіряється разом зі з'єднувальними лініями. Однак часто розташування зразкової міри в цьому місці неможливе через конструктивні особливості об’єкта і вплив дестабілізуючих факторів, таких як температура, вологість, радіація, викиди хімічних процесів та ін. Крім того, для організації контролю метрологічних характеристик засобів вимірювання необхідно забезпечити одночасне керування зразковою мірою і спостереження за значеннями вихідного сигналу вимірювального каналу. Тому зразкові міри повинні забезпечувати можливість передавання значення зразкового опору на відстань у конкретні точки контрольованого засобу з необхідною точністю.


При автоматизації процесу вимірювання широко застосовують багатоканальні вимірювальні системи та комплекси. Під’єднання міри опору до контрольованого засобу через серійний комутатор не завжди допустиме, оскільки пов’язане зі значним зниженням точності відтворення низькоомних опорів, що зумовлено наявністю перехідних опорів комутатора. У цьому випадку виникає потреба в багатоканальних мірах опору, інваріантних до впливу залишкових параметрів комутаційних елементів.


 


Для визначення вимог до метрологічних характеристик кодокерованиих  мір опору проведено аналіз похибок серійних вимірювальних перетворювачів і мір опору. Показано, що вибір діапазонів, кратних десяти, в кодокерованих мірах опору, відповідно до рекомендації ДСТУ 3507-97, недоцільний, оскільки вимагає підвищення класу точності мір, хоча цю проблему можна розв’язати простіше. На рис.1 наведено графічні залежності допустимої відносної основної похибки від значення опору: крива 1 – для метрологічної перевірки серійних вимірювальних перетворювачів, з діапазонами перетворення відповідно до ГОСТ 13384-93, крива 2 – міри опору класу точності 0,02 із діапазонами імітації опору, кратними десяти, як вимагає ДСТУ 3507-97, крива 3 – міри опору класу точності 0,02 із запропонованими діапазонами 0..40, 40..80, 80..160, 160..320Ом. Як видно з порівняння кривих 2 та 3, запропонований вибір діапазонів забезпечує метрологічну перевірку проаналізованих вимірювальних перетворювачів на відміну від рекомендованого чинним стандартом, тобто немає необхідності у використанні мір опору вищих класів точності.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины