ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ




  • скачать файл:
Название:
ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ
Альтернативное Название: ФОРМИРОВАНИЕ ГОСУДАРСТВЕННОГО МЕХАНИЗМА УПРАВЛЕНИЯ ЭКОНОМИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТЬЮ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Розділ 1. Теоретичні та методологічні основи стратегії державного управління економічною безпекою підприємництва. В існуванні й ефективному функціонуванні економічної безпеки підприємництва зацікавлено як само підприємництво, так і держава. У соціально орієнтованій ринковій економіці держава виконує функції, більшість з яких спрямована на забезпечення ефективності підприємницької діяльності. Вона формує правила гри і погоджує інтереси економічних і політичних агентів на основі реалізації принципів взаємної зацікавленості.


У першому розділі дисертаційній роботи на основі аналізу наукової літератури, присвяченої питанням економічної безпеки, було уточнено поняття "економічна безпека підприємництва" введенням до наукового обігу поняття "ядро економічної безпеки підприємництва". На цій основі були змістовно структуровані функції упереджувального та кризового державного управління.


Визначено задачі, які має вирішувати система управління економічною безпекою в Україні: формування стратегій економічної безпеки і забезпечення ефективного функціонування економіки, здійснення цілеспрямованої координації  взаємодії економічних і політичних інститутів, узгодження інтересів і стратегій підприємництва, держави і суспільства, захист економічної і соціальної справедливості.


Ядро економічної безпеки підприємництва визначено як соціальне партнерство, що відбиває історично обумовлений компроміс інтересів головних суб'єктів сучасного соціально орієнтованого ринкового господарства і виражає необхідність соціального миру як однієї з основних умов політичної, соціальної й економічної стабільності. Для цілей державного управління була розроблена змістовна структура економічної безпеки підприємництва (цілі, функції, агенти, механізми). Схема структури подана на рис.1.


Дисертантом розроблений комплексний підхід до управління економічною безпекою підприємництва, який передбачає поєднання принципів, функцій, методів, стратегій і технологій управління безпекою на всіх рівнях.


 


Він спрямований на своєчасне вирішення соціально-економічних проблем, оптимальний розподіл повноважень у процесі прийняття рішень, вибір стратегії й тактики підприємництва і держави, адекватних сучасним ринковим умовам. Комплексний підхід включає упереджувальний та антикризовий підходи до управління економічною безпекою підприємництва. Упереджувальне управління розкрито як погоджене і координоване на всіх рівнях планування стратегічних позицій розвитку підприємництва, а також аналіз, прогнозування і управління змінами майбутнього.

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)