ФІЗИКО-ХІМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ДІЇ МАГНІТНОГО ПОЛЯ НА ВОДНІ РОЗЧИНИ В СИСТЕМАХ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ФІЗИКО-ХІМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ДІЇ МАГНІТНОГО ПОЛЯ НА ВОДНІ РОЗЧИНИ В СИСТЕМАХ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
Альтернативное Название: Физико-химическое обоснование ДЕЙСТВИЯ МАГНИТНОГО ПОЛЯ НА ВОДНЫЕ РАСТВОРЫ В СИСТЕМАХ техногенно-экологической безопасности
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У вступі обгрунтовано актуальність роботи, сформульовано її мету та наведені основні результати досліджень.


            У першому розділі подано огляд літератури за темою дисертації. Значну увагу приділено публікаціям, в яких наведені результати експериментальних досліджень впливу магнітного поля на швидкість хімічних реакцій, процеси сорбції, накипоутворення, біологічні системи тощо. Проведено критичний аналіз гіпотез стосовно механізму дії магнітного поля на воду і водні розчини, показано позитивні сторони деяких з них та їх недоліки.


У другому розділі  наводяться методики експериментів, розглядається вплив магнітного поля на деіонізовану воду, та описані основні магнітні пристрої, які були використані  при виконанні роботи. 


У третьому розділі розглянуто результати дослідження впливу магнітного поля на кінетику хімічних реакцій. Це повязано з Міжнародною науковою програмою ВОЗ з біологічної дії ЕМП (1996 – 2005 рр.), в обгрунтуванні якої сказано: “Медичні наслідки, такі, як захворювання раком, зміна в поведінці, втрата памяті, хвороби Паркінсона і Альцгеймера, СНІД, дитячий синдром раптової смерті та інші стани, в тім числі підвищення рівня самогубств, є результатом дії ЕМП”. Такі явища можуть бути  зумовлені впливом магнітного поля на перебіг біохімічних реакцій в живому організмі.  


 Для вияснення механізму дії магнітного поля на кінетику хімічних процесів були вибрані хімічні реакції різних типів, з реагентами, які належать до різних класів органічних та неорганічних сполук. 


Вплив розчинника на перебіг хімічних реакцій загальновідомий, зокрема значну роль в цьому відношенні відіграють водневі зв`язки, які можуть блокувати активні центри субстрату, або сприяти зміщенню електронів, необхідному для реакції. В рамках гіпотези про вплив магнітного поля на енергію водневих зв’язків в даній роботі здійснена спроба дослідити вплив магнітного поля на окиснення деяких одноатомних спиртів перманганатом калію.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины