ЭФФЕКТИВНОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЯДЕРНОГО ТОПЛИВА – РЕСУРС ЭКОНОМИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ГОСУДАРСТВА

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ЭФФЕКТИВНОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЯДЕРНОГО ТОПЛИВА – РЕСУРС ЭКОНОМИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ГОСУДАРСТВА
Альтернативное Название: ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЯДЕРНОГО ПАЛИВА - РЕСУРС ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У першому розділі  «Атомна енергетика та економічна безпека держави» відзначається, що Україна, яка є власником АЕ, використала свої матеріальні активи в даній галузі для подолання загальної кризи останнього десятиліття                   XX століття шляхом нейтралізації його негативного впливу на ПЕК, економіку та соціальну сферу. В результаті при неадекватному ціноутворенні та обмеженні можливостей споживача повністю розраховуватися за енергію грошовими коштами знижено ІП, технічну, економічну та фінансову стабільність експлуатуючої організації. Але АЕ зберегла працездатність і потенціал енергозабезпечення суспільних потреб з безумовним дотриманням вимог і норм безпеки та мінімальним шкідливим впливом на НПС. З позицій відповідності національним інтересам, атомно-промисловий комплекс слід розглядати як дієвий інструмент цінового регулювання на енергетичному ринку, гарантованого наповнення бюджету, стримування інфляційних процесів, вирішення соціальних програм та експорту електроенергії за умови обовязкової підтримки його ефективності, конкурентоспроможності та економічності з боку держави. Це досягається, зокрема, за умови формування цільових резервів фінансування зняття енергоблоків з експлуатації, поводження з РАВ та ВЯП, достатнього фінансування підвищення безпеки та модернізації обладнання.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины