ВПЛИВ ЕЛЕМЕНТІВ ТА СТРУКТУРИ ВНУТРІШНІХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЖИТЛОВОГО СЕКТОРУ НА ЇХ ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ВПЛИВ ЕЛЕМЕНТІВ ТА СТРУКТУРИ ВНУТРІШНІХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЖИТЛОВОГО СЕКТОРУ НА ЇХ ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ
Альтернативное Название: ВЛИЯНИЕ ЭЛЕМЕНТОВ И СТРУКТУРЫ ВНУТРЕННИХ ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ СЕТЕЙ ЖИЛИЩНОГО СЕКТОРА НА ИХ ПОЖАРНУЮ ОПАСНОСТЬ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У вступі обґрунтовано вибір та актуальність теми дослідження, сформульовано мету роботи, задачі досліджень, відзначено наукову новизну, практичну значимість, апробацію результатів дисертаційної роботи та особистий внесок здобувача.


У першому розділі надано аналіз статистики пожеж в Україні від електротехнічних виробів. Показано, що переважна частина пожеж електричного походження виникає у внутрішніх електричних мережах квартир житлових будинків. Осередками пожежі у переважній більшості були контактні зєднання і згини проводів в електромонтажних коробках та штепсельних розетках, до яких були приєднані  електричні прилади. Проведено аналіз вимог щодо проектування електричних мереж житлових будинків нової і старої забудови, надано порівняльну характеристику між проектним і фактичним електричним навантаженням елементів електричних мереж. Виявлено чинники, що можуть призвести до виникнення пожеж в електричних мережах квартир житлових будинків.


У квартирах житлових будинків старої (зведених до 1990 р.) і нової забудови використовуються типові схеми внутрішніх електричних мереж, які наведено відповідно на рис. 1 і 2.


 


                       


Рис. 1. Типова схема внутрішніх електричних мереж квартир житлових будинків старої забудовиРис. 2. Типова схема внутрішніх електричних мереж квартир житлових будинків нової забудови                    


У типовій схемі внутрішньої електромережі квартир житлових будинків старої забудови (рис. 1) використовувались установочні проводи за ГОСТ 6323-79 з двома алюмінієвими жилами перерізом 2 мм2 та ПВХ ізоляцією. У місцях розгалужування зєднання проводів у електромонтажних коробках виконано способом «скрутки». Для приєднання електричних приладів у кожній кімнаті та кухні встановлено 2 штепсельні розетки, розраховані на номінальний струм 6 А або 10 А. Для захисту електричної мережі квартири від перевантаження і короткого замикання (КЗ) використано автоматичний вимикач, а групових ліній – плавкі запобіжники, які розраховані на номінальний струм 10 А. Проектування внутрішніх електричних мереж квартир житлових будинків старої забудови виконувалось згідно з ВСН 59-88 та Правилами улаштування електроустановок (ПУЕ), з урахуванням сумарної потужності електроспоживачів – 4 кВт.


У типовій схемі внутрішньої електричної мережі квартир житлових будинків нової забудови (рис.2) використовуються установочні проводи за ГОСТ 6323-79 з трьома мідними жилами перерізом 2,5 мм2 (для мереж освітлення 1,5 мм2) та ПВХ ізоляцією. У місцях розгалужування зєднання проводів у електромонтажних коробках виконано способом «скрутки». Для приєднання електричних приладів у кожній кімнаті встановлено 3, а в кухні – 4 штепсельні розетки, розраховані на номінальний струм 10 А. Для захисту електричної мережі квартири від перевантаження і КЗ використано автоматичні вимикачі і пристрої захисту від струмів витоку (ПЗВ) або диференційні автоматичні вимикачі, розраховані на номінальний струм 32 А, освітлювальних групових ліній – автоматичні вимикачі на 16 А, групової лінії для кухні – автоматичні вимикачі на 25 А та групових ліній інших приміщень – автоматичні вимикачі на 20 А. Проектування внутрішніх електричних мереж квартир житлових будинків нової забудови виконується згідно з ДБН В.2.5-23-2003 та ПУЕ, з урахуванням сумарної потужності електроспоживачів – 30 кВт.


У будинках з електричними плитами кухні оснащуються додатково п’ятою трифазною розеткою, розрахованою на струм 40 А, яка приєднується до окремої лінії та захищається окремим автоматичним вимикачем, що не розглядається у цій роботі.


Згідно з вимогами ДБН В.2.5-23 та ВСН 59, переріз жил проводів для провідників квартир житлових будинків обирають за умов нагрівання тривалим розрахунковим струмом у нормальному режимі. Згідно з вимогами ПУЕ, допустима температура нагрівання установочних проводів за ГОСТ 6323 з ПВХ ізоляцією –    70 °С забезпечується, якщо допустимий тривалий струм не перевищує 17 А для алюмінієвих жил перерізом 2 мм2 та 18 А і 25 А для мідних провідників перерізом відповідно 1,5 мм2 і 2,5 мм2.


 


Із наведених у табл. 1 електричних характеристик електропобутових приладів, які на цей час широко застосовуються в побуті, випливає, що підключення до електричної мережі духової шафи та акумуляційного водонагрівача призводить до перевантаження штепсельних розеток, а також алюмінієвих проводів у житлових будинках старої забудови. 

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины