Обґрунтування параметрів гасіння пожеж в кабельному тунелі шляхом рециркуляції продуктів горіння

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
Обґрунтування параметрів гасіння пожеж в кабельному тунелі шляхом рециркуляції продуктів горіння
Альтернативное Название: Обоснование параметров гашения пожаров в кабельном тоннеле путем рециркуляции продуктов горения
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У ВСТУПІ обґрунтовано актуальність роботи, показано її зв’язок з науковими програмами, наукове та практичне значення отриманих результатів. Наведено дані про реалізацію та впровадження результатів роботи, її апробацію, відзначено особистий внесок автора у публікаціях.


В ПЕРШОМУ РОЗДІЛІ розглянуто сучасний рівень протипожежного захисту кабельних тунелів, які здебільшого використовуються на об’єктах електроенергетики. Тут застосовуються як традиційні способи гасіння пожеж з використанням води, піни і інертних газів, так і нетрадиційні засоби – аж до використання вибухових речовин.


Проведений аналіз літературних джерел показує, що проблемам дослідження тепломасообмінних процесів при пожежах в закритих об'ємах приділяється певна увага. Проте, в цих роботах розглядають в основному поведінку повітряно-механічної піни при незначній довжині вентиляційних каналів і тунелів в 5-10 м або в обмежених системах, наприклад, «короб-кабель». Слід зазначити, що процес рециркуляції диму і вплив такого інертного середовища на осередок горіння в кабельних тунелях не досліджений.


В результаті проведених патентно-інформаційних досліджень щодо виявлення об'єктів для здійснення рециркуляції продуктів горіння з метою гасіння пожежі в ізольованій ділянці, виявлені певні умови при яких може здійснюватися гасіння.


Зважаючи на вище викладене, сформульовано мету і задачі дослідження.


У ДРУГОМУ РОЗДІЛІ виконані теоретичні дослідження процесів тепломасопереносу при пожежі в кабельному тунелі.


 


У даній роботі приймається, що процеси тепломасообміну і горіння в об'ємі аварійного об'єкта є одновимірними або двовимірними плоскими. Така постановка задачі можлива у випадку зосередження пожежного навантаження уздовж напрямку вентиляційного струменя, що характерне для кабельного тунелю.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины