определение пожароопасных температурных режимов при пластовом самонагревании растительного сырья на предприятиях агропромышленного комплекса

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
определение пожароопасных температурных режимов при пластовом самонагревании растительного сырья на предприятиях агропромышленного комплекса
Альтернативное Название: визначення пожароопасних температурних режимів при пласті самонагреванії рослинної сировини на підприємствах агропромислового комплексу
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У вступі обгрунтовується вибір і актуальність теми дослідження, визначаються мета і задачі досліджень, наукова новизна, практична значимість роботи.


В першому розділі розглядаються основні причини пожеж і вибухів на підприємствах зі зберігання та переробки рослинної сировини. Показано, що одним з найнебезпечніших факторів виникнення аварійних ситуацій є процес самонагрівання, який потім переростає в самозаймання.


Існуючі системи термоконтролю не дозволяють прогнозувати динаміку температурного режиму, бо в моделях прогнозування за вхідну інформацію прийнято параметри внутрішніх термоджерел, а не результати вимірювань температури. Щоб усунути цю невідповідність, доводиться розв’язувати зворотну задачу нестаціонарної теплопровідності, яка полягає в ідентифікації параметрів локалізованих осередків самонагрівання за даними вимірювань температури.


Таким чином, дослідження динаміки температурного режиму зводиться до трьох послідовних операцій:


1) вимірювань температури рослинної сировини засобами технічного     контролю;


2) розв’язання зворотної задачі теплопровідності і визначення параметрів внутрішнього термоджерела за даними вимірювань температури;


3) прогнозування динаміки температурного режиму на підставі результатів ідентифікації і розв’язку прямої задачі нестаціонарної теплопровідності.


Зворотні задачі теплопровідності відносяться до класу некоректних задач, які потребують спеціальних методів їх розв’язання. Ця проблема розглядалась в роботах Тихонова А.М., Іванова В.К., Лаврентьєва М.М., Аліфано-            ва О.М.,Румянцева С.В., Артюхіна Е.А., Шумакова М.В., Коздоби Л.О., Кру-ковського П.Г., Мацевітого Ю.М., Лушпенко С.Ф., широкова В.С. та інших.


Стосовно задач самонагрівання рослинної сировини вона порушувалась в роботах Абрамова Ю.О., Ольшанського В.П., Кірочкіна О.Ю. та інших публікаціях. Були розроблені графічні та числові методи ідентифікації.


Виходячи з цього, була сформульована основна задача досліджень, а са-ме – розробка адекватних математичних моделей та методів ідентифікації параметрів пластових осередків і прогнозування пожежонебезпечного температурного режиму.


            В другому розділі здійснюється математичне моделювання процесу самонагрівання для пластового осередка квазістаціонарного типу (осередок виник миттєво й не змінює свої параметри у часі).


            В загальному випадку передача тепла здійснюється процесами теплопровідності та конвекції. Але на початковій стадії процесу самонагрівання в інтервалі температур до 1000С розповсюдження тепла здійснюється в основному шляхом теплопровідності, яка в незначній мірі залежить від вологості.


 


            Тому для спрощення задачі на початковій стадії прийнято варіант передачі тепла шляхом теплопровідності.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины