ОСОБЕННОСТИ ЛОКАЛЬНЫХ ТЕЧЕНИЙ И РЕЛЬЕФА ДНА НА УЧАСТКАХ АЗОВО-ЧЕРНОМОРСКОГО ПОБЕРЕЖЬЯ УКРАИНЫ И В РАЙОНЕ УКРАИНСКОЙ АНТАРКТИЧЕСКОЙ СТАНЦИИ “АКАДЕМИК ВЕРНАДСКИЙ”

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ОСОБЕННОСТИ ЛОКАЛЬНЫХ ТЕЧЕНИЙ И РЕЛЬЕФА ДНА НА УЧАСТКАХ АЗОВО-ЧЕРНОМОРСКОГО ПОБЕРЕЖЬЯ УКРАИНЫ И В РАЙОНЕ УКРАИНСКОЙ АНТАРКТИЧЕСКОЙ СТАНЦИИ “АКАДЕМИК ВЕРНАДСКИЙ”
Альтернативное Название: ОСОБЕННОСТИ ЛОКАЛЬНЫХ течений И рельефа дна на участке АЗОВО-Черноморского побережья УКРАИНЫ И в районе Украинской Антарктической СТАНЦИИ \"Академика Вернадского\"
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У вступі обґрунтована актуальність тематики проведених автором дисертаційної роботи досліджень. Відзначено зв'язок роботи з державними науковими програмами, проектами, темами. Сформульовано мету і зазначені задачі дослідження. Показано наукову новизну отриманих результатів і їхню практичну значимість. Оцінено особистий внесок здобувача в сумарний результат досліджень. Представлено відомості про апробацію роботи, про опубліковані автором статті, про структуру й обсяг дисертації. Сформульовані положення, що виносяться на захист.  


У першому розділі дисертації приведена фізико-географічна характеристика досліджуваних акваторій. Представлено відомості про ступінь їхньої вивченості в плані фізичної океанографії і гідрографії. Дається характеристика баз вихідних даних і методичних прийомів їхньої обробки й аналізу. Дуже коротко описані етапи і принципи створення комп'ютеризованого промірного гідрографічного комплексу, його функціональної схеми, заснованої на використанні системи інформаційної підтримки оператора-гідрографа. Запропоновано імітаційну модель процесу зйомки рельєфу дна (Рис. 1). Описано пакет програм моделювання процесу гідрографічної зйомки в тренажерному режимі функціонування системи інформаційної підтримки оператора-гідрографа. Вирішено ряд методичних задач по адаптації комплексу до роботи в тренажерному режимі і наступному впровадженні в практику гідрографічних робіт. Проілюстровано результати конкретної зйомки рельєфу дна в Бузько-Дністровському каналі. Показано, що використання системи інформаційної підтримки дозволяє істотно скоротити час проміру й одержувати значну економію матеріальних, фінансових і людських ресурсів. Виконано оцінки переваг і недоліків КПК у порівнянні з аналогічними апаратурними засобами, що використовувались при проведенні гідрографічних робіт.


 


В другому розділі представлені результати дослідження системи течій біля узбережжя Криму, у Керченській протоці й у районі архіпелагу Аргентинські острови, де розташована Українська антарктична станція “Академік Вернадський”.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины