ОПТИМІЗАЦІЯ ТАКТИКИ ВЕДЕННЯ ХВОРИХ З ДОБРОЯКІСНИМИ І ПОГРАНИЧНИМИ ПУХЛИНАМИ ТА ПУХЛИНОПОДІБНИМИ НОВОУТВОРЕННЯМИ ЯЄЧНИКІВ  

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ОПТИМІЗАЦІЯ ТАКТИКИ ВЕДЕННЯ ХВОРИХ З ДОБРОЯКІСНИМИ І ПОГРАНИЧНИМИ ПУХЛИНАМИ ТА ПУХЛИНОПОДІБНИМИ НОВОУТВОРЕННЯМИ ЯЄЧНИКІВ  
Альтернативное Название: ОПТИМИЗАЦИЯ ТАКТИКИ ВЕДЕНИЯ БОЛЬНЫХ С доброкачественными и пограничной ОПУХОЛЯМИ И Опухолевидное новообразования ЯИЧНИКОВ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Об’єкт, методи та методологія дослідження.


В процесі виконання роботи проведено всебічне клінічне обстеження 250 пацієнток з різними формами пухлин яєчників. Діагнози у всіх випадках були підтверджені при оперативних втручаннях. Результаті дослідження порівняні з даними систематичних оглядів. Проведений також ретроспективний аналіз з виявлення найбільш значимих факторів ризику виникнення пухлин, а також тих факторів, які могли б мати місце в диференційній діагностиці істинних новоутворень від ретенційних кіст.


В першій частині дослідження проведена стандартизації термінів і понять при діагностиці та лікуванні пухлин яєчників. Базовим поняттям розробки було поняття «гармонізація». Вона визначалася як цілеспрямована діяльність, що дозволяє усунути чи знизити до прийнятного рівня відміни, які відносяться до різних понятійних систем, описуючих один і той самий об’єкт стандартизації. Дане визначення використовується і в документах ІСО/ТК 37.


Проведена формалізація даних комплексних клініко-інструментальних
(в першу чергу, променевих) дослідженнях жінок для виявлення та релевантної інтерпретації інформації щодо патологічних змін в яєчниках. При цьому виходили з необхідності подальшого вирішення наступних задач: визначення належності стану хворого до однієї із груп захворювань на основі даних, отриманих при первинному огляді; уточнення множин отриманих класифікаційних ознак по даним променевої діагностики; виявлення груп диференціально-діагностичних та прогностичних ознак.


В результаті були отримані формалізовані документи обстеження хворих на гінекологічні захворювання, перш за все, з пухлинами яєчників. В дисертаційній роботі акцентована також увага на необхідності впровадження уніфікованої документації, необхідність етапних епікризів та відповідних графічних відображень.


Математичний аналіз отриманих даних включав як традиційні, так і відносно нові підходи. До першої групи ми віднесли варіаційну і альтернативну статистику, кореляційний аналіз; до другої групи відносили методи статистичного моделювання.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины