МОРФОЛОГИЧЕСКИЕ ОСОБЕННОСТИ КРОВОСНАБЖЕНИЯ ЯИЧНИКОВ НА ЭТАПАХ ОНТОГЕНЕЗА И ПОСЛЕ НЕКОТОРЫХ ХИРУРГИЧЕСКИХ ВМЕШАТЕЛЬСТВ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
МОРФОЛОГИЧЕСКИЕ ОСОБЕННОСТИ КРОВОСНАБЖЕНИЯ ЯИЧНИКОВ НА ЭТАПАХ ОНТОГЕНЕЗА И ПОСЛЕ НЕКОТОРЫХ ХИРУРГИЧЕСКИХ ВМЕШАТЕЛЬСТВ
Альтернативное Название: МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ КРОВОПОСТАЧАННЯ ЯЄЧНИКІВ НА ЕТАПАХ ОНТОГЕНЕЗУ ТА ПІСЛЯ ДЕЯКИХ ХІРУРГІЧНИХ ВТРУЧАНЬ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Матеріал і методи дослідження. Матеріалом для дослідження послужили 154 комплекси внутрішніх статевих органів від трупів плодів і жінок, які померли від захворювань, не пов’язаних з патологією статевої системи. Трупний матеріал було отримано у патологоанатомічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні і в морфологічному центрі міської клінічної багатопрофільної лікарні № 4 м. Дніпропетровська. Розподіл анатомічного матеріалу було проведено на підставі вікової періодизації життя людини, запропонованої Л.К. Семеновою (1986), і з урахуванням періодів життя жінки за О.Т. Михайленком та Г.М. Бублик-Дорняк (1979). Весь матеріал було розпо­ділено на чотири групи (таблиця).


Дана робота відповідає принципам Гельсінської декларації, прийнятої Генеральною асамблеєю ВООЗ (1964–2000 рр.), Європейської конвенції про захист хребетних тварин, які використовуються у дослідницьких та інших наукових цілях (Страсбург, 1986), Конвенції Ради Європи про права людини та біомедицину, Міжнародної ради медичних наукових товариств, законам України, що засвідчено комісією з питань біомедичної етики Дніпропетровської державної медичної академії (протокол № 5 від 28 травня 2008 р.).


 


Для виконання поставлених завдань дослідження був використаний комплекс методів, який включав макроскопічне вивчення і анатомічне препару­вання, ін’єкцію артеріального русла яєчника з подальшою корозією, мікроско­пічне дослідження з виготовленням гістологічних зрізів яєчників, морфо­метрію, а також варіаційно-статистичну обробку результатів дослідження.м 

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины