УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОПТОВИХ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОПТОВИХ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Альтернативное Название: СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ оптовых фармацевтических предприятий на основе ЛОГИСТИЧЕСКОГО МОДЕЛИРОВАНИЕ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Напрямки функціонування й розвитку оптових фармацевтичних підприємств


 


В умовах розвитку в Україні соціально орієнтованої ринкової економіки значну роль у забезпеченні населення ЛЗ відіграють учасники оптового фармацевтичного ринку, організація їх роботи і взаємодії. Важливими для ОФП є управління закупівлями ЛЗ, моніторинг діяльності постачальників, визначення асортименту ЛЗ за вимогами споживачів з урахуванням пропозицій виробників ЛЗ.


Необхідним є якісне виконання ОФП функцій логістичних операторів ринку ЛЗ, в тому числі доставки ЛЗ від ОФП до аптек, додержання холодового режиму для термолабільних ЛЗ, супроводження ЛЗ документацію щодо їх якості та її збереження протягом логістичного ланцюга, своєчасність та повнота асортиментної складової виконання ОФП замовлень аптек (ритмічність обслуговування та відсутність дефектури). Стратегічною перспективою оптової ланки вітчизняної фармацевтичної галузі є спрямованість на максимальне задоволення потреб аптек-клієнтів, доступність та надійність їх обслуговування.     


На підставі аналізу даних літератури та практичного стану діяльності ОФП на фармацевтичному ринку України визначено головні проблеми, що потребують розгляду та вирішення: вдосконалення діяльності ОФП на основі сучасного логістичного підходу для підвищення рівня обслуговування аптек та покращання взаємовідносин між учасниками каналів дистриб'юції ЛЗ; розробка моделей і методик для використання суб’єктами оптового фармацевтичного ринку при прийнятті управлінсько-логістичних рішень та впровадження нових інформаційних технологій для покращання взаємодії суб’єктів ринку ЛЗ.


Встановлено, що основними тенденціями та перспективою розвитку ОФП в Україні є подальша концентрація та спеціалізація, спрямована на максимальне задоволення вимог аптек, забезпечення надійності їх ЛО одночасно з мінімізацією власних витрат ОФП; розробка, розвиток та впровадження нових технологій продажу та організації внутрішньовиробничої та збутової діяльності.


 


Виділено актуальні завдання для удосконалення діяльности ОФП, покращання їх співпраці з аптеками-замовниками та виробниками ЛЗ: організація взаємодії ОФП з іншими учасниками ринку ЛЗ на основі логістичних технологій при управлінні якістю логістичного обслуговування, складуванням, запасами, транспортуванням замовлених ЛЗ; налагодження тривалих взаємозв'язків ОФП і аптек на основі узгодження інтересів та партнерства з урахуванням специфіки фармацевтичної галузі, розробка для цього науково-методичного забезпечення.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины