ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ GRINDELIA SQUARROSA

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ GRINDELIA SQUARROSA
Альтернативное Название: фармакогностичное ИССЛЕДОВАНИЯ GRINDELIA SQUARROSA
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

1        Ботанічна характеристика, хімічний склад, фармакологічні властивості, народно-господарське значення рослин роду Грінделія


Грінделія розчепірена – широко розповсюджена на території України рослина, невибаглива до умов існування, легко вводиться в культуру, що дає можливість забезпечення сировинної бази


для промислового виробництва фітопрепаратів з вітчизняної рослинної сировини.


В літературі є деякі дані стосовно хімічного складу рослин роду Грінделія, але він не є достатньо вивченим. Маловивчені такі групи речовин, як вуглеводи, вільні органічні кислоти, жирні кислоти, хлорофіли, каротиноїди, токофероли, ефірна олія, фенольні сполуки та інші. Також в літературі відсутні дані стосовно вивчення мінерального складу, амінокислот, гідроксикоричних кислот.


Таким чином, в результаті проведеного аналізу літературних джерел, ми дійшли висновку, що грінделія розчепірена є недостатньо вивченою рослиною, але перспективною для подальшого дослідження та створення на її основі лікарських препаратів.


  


Попередніми фітохімічними дослідженнями встановлено наявність у надземній частині


грінделії розчепіреної різноманітних груп біологічно активних речовин: амінокислот, флавоноїдів, гідроксикумаринів, гідроксикоричних кислот, вуглеводів, вільних органічних кислот, стероїдів, терпеноїдів, аскорбінової кислоти, дубильних речовин, сапонінів, мікроелементів та макроелементів.


Ідентифіковано в траві грінделії розчепіреної: 9 амінокислот: треонін, аспарагін, цистеїн, норлейцин, метіонін, фенілаланін, гістидин, валін та лізін; 6 вільних органічних кислот: яблучна, саліцилова, бензойна, винна, янтарна і щавлева; 3 вільні цукри: глюкоза, галактоза та фруктоза, а також встановлено наявність аскорбінової кислоти.


Встановлено кількісний вміст біологічно активних речовин: дубильних речовин (метод перманганатометрії) 6,39%, дубильних речовин у перерахунку на танін (метод комплексонометрії) 3,77%, гідроксикоричних кислот у перерахунку на хлорогенову кислоту 2,41%, флавоноїдів 0,61 %, полісахаридів 2,26 %, суми органічних кислот в перерахунку на яблучну кислоту  3,68 %, аскорбінової кислоти 0,031 %, ефірної олії 0,29 %.


Визначено якісний та кількісний вміст 28 мікро та макроелементів в траві грінделії та її екстрактах (див. табл. 1). Максимально накопичуються мідь, цинк, калій, кальцій та магній, які є важливими для повноцінної роботи нервової, серцево-судинної і імунної систем організму. Вміст кадмію, миш’яку та ртуті складає менш ніж   0, 01 мг/100 г.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины