ФАРМАКОЕКОНОМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВАГІТНОСТІ ТА ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНИХ РОЗЛАДІВ У ЖІНОК

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ФАРМАКОЕКОНОМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВАГІТНОСТІ ТА ЛІКУВАННЯ КЛІМАКТЕРИЧНИХ РОЗЛАДІВ У ЖІНОК
Альтернативное Название: Фармакоэкономические исследования лекарственных средств для предупреждения беременности И лечения климактерических расстройств у женщин
Тип: Автореферат
Краткое содержание:
У першому розділі „Обґрунтування перспектив фармакоекономічних досліджень з раціональної контрацепції та лікування клімактеричних розладів у жінок” проаналізовано законодавчі, правові, соціально-медичні та фармацевтичні фактори, які формують фармакоекономічну складову охорони здоров’я України. Згідно з резолюціями ІV Всесвітньої конференції ООН з прав жінок (1995, Пекінська конференція), стратегією ВООЗ з репродуктивного здоров’я (2004), а також національним законодавством України проблеми раціонального планування сім’ї шляхом гормональної контрацепції та фармакотерапії клімактеричних порушень у жінок є актуальними, соціально та медично мотивованими.

За даними фахових літературних джерел проведено аналіз напрямів фармакоекономічних досліджень в Україні при реалізації державних програм за період 2000 – 2007 рр. Обґрунтовано необхідність фармакоекономічної оцінки лікарських засобів для контрацепції та лікування клімактеричних розладів з метою оптимізації фармацевтичної допомоги жінкам.


У другому розділі „Обґрунтування об’єктів і методів дослідження” визначено об’єкти фармакоекономічного аналізу – гормональні контрацептиви та препарати для лікування клімактеричних розладів у жінок (фіто-, гомеопатичні, гормональні препарати) у різних лікарських формах. Розроблено методики фармакоекономічного аналізу препаратів методами „вартість-ефективність”, „мінімізація вартості”. Для фармакоекономічних досліджень було вивчено дані доказової медицини, попит, потребу у препаратах та інформаційному забезпеченні про них, отримано експертну оцінку препаратів лікарями (методом інтерв’ювання) і провізорами (методом анкетування). Особливості маркетингового аналізу полягали у вивченні динаміки арсеналу гормональних контрацептивів, номенклатури препаратів для лікування клімактеричних розладів, порівнянні цих сегментів вітчизняного ринку з формулярними переліками провідних країн світу.


 


У третьому розділі „Обґрунтування та розробка методик фармакоекономічного аналізу засобів для запобігання вагітності” проведено фармакоекономічні дослідження контрацептивів з урахуванням отриманих нами їх маркетингових характеристик. Ми проаналізували динаміку арсеналу гормональних контрацептивів (рис. 1) з моменту реєстрації їх в Україні у 1972 р. за допомогою коефіцієнтів оновлення (Ко) та стабільності (Кс) за методикою, запропонованою Б.Л. Парновським і співавторами (1991). Максимальне оновлення арсеналу було у 1984 – 1993 рр. (Ко 0,85), найвищий показник стабільності – у 1972 – 1981 рр. (Кс 1,00) та 2000 – 2008 рр. (Кс 0,85). Найінтенсивніше розширення  номенклатури контрацептивів відбулося в 2000 – 2008 рр. за рахунок впровадження препаратів у нових лікарських формах: пластир, вагінальне кільце, внутрішньоматкова система, а також 8-ми низько- і мікродозованих препаратів: белара, жанін, овосепт, ригевідон21+7, ярина, джазз, ліндинет-20, мінесс.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины