ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ РОСЛИН РОДУ DUSCHEKIA OPIZ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ РОСЛИН РОДУ DUSCHEKIA OPIZ
Альтернативное Название: Фармакогностическое изучение растений рода DUSCHEKIA OPIZ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У вступі обґрунтована актуальність теми, сформульовані задачі дослід­жень, наведені відомості про наукову новизну і практичне значення одержа­них результатів.


Перший розділ присвячений огляду літератури, який включає відо­мості щодо систе­матичного положення і видового складу роду Duschekia, ботанічний опис, хімічний склад і використання в народній медицині трьох представників цього роду: Duschekia viridis, D. maximowiczii, D. fruticosa. Достатньо розповсюджена на території За­хідної України душекія зелена – Duschekia viridis, відзначена як найбільш перспективне джерело біологічно активних речовин і може бути рекомендована для розширення бази екологіч­но чис­тої лікарської рослинної сировини, а також для подальшого поглиб­леного фармакогностичного і фармакологічного дослідження з метою ство­рення рослинних препа­ратів антимікробної, протизапаль­ної та іншої дії.


Другий розділ присвячений фітохімічному вивченню кори, листя та суплідь D. viridis, D. maximowiczii, D. fruticosa, зразки яких були зібрані у 2001–2004 рр в ботанічних садах України та в Українських Кар­патах, виділенню та ідентифікації індивідуальних речовин із видів роду Duschekia.
Встановлена наявність в сировині дубильних речовин, похідних кисло­ти бензойної, елаготанінів, флавоноїдів, оксикоричних кислот та кума­ринів. Проведений гістохімічний експрес-аналіз, адаптований відносно запропоно­ваної сировини та зафіксований розподіл дубильних речовин по зонах лист­ків, асимілюючих і здерев’янілих стебел.


 


Проведений хід виділення індивідуальних компонентів з викорис­тан­ням різних видів хроматографії, рехроматографії та подрібнювальної криста­лізації. В результаті було виділено в індивідуальному стані та доведена стру­ктура 19 отриманих речовин. Виділення та встановлення структури деяких речовин проводили на базі ДП ДНЦЛЗ під керівництвом д. хім. н., проф. В.І. Литвиненка.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины