ПОРІВНЯЛЬНЕ ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФІРНО-ОЛІЙНИХ РОСЛИН РОДУ ACHILLEA L. ФЛОРИ УКРАЇНИ З МЕТОЮ ОДЕРЖАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ РАНОЗАГОЮЮЧОЇ ДІЇНазвание:
ПОРІВНЯЛЬНЕ ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФІРНО-ОЛІЙНИХ РОСЛИН РОДУ ACHILLEA L. ФЛОРИ УКРАЇНИ З МЕТОЮ ОДЕРЖАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ РАНОЗАГОЮЮЧОЇ ДІЇ
Альтернативное Название: СРАВНИТЕЛЬНОЕ фармакогностичное ИССЛЕДОВАНИЕ эфирно-масличных растений РОДА ACHILLEA L. ФЛОРЫ УКРАИНЫ С ЦЕЛЬЮ ПОЛУЧЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫХ СРЕДСТВ ранозаживляющего ДЕЙСТВИЯ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У вступі обґрунтовується вибір теми та її актуальність, формулюються завдання досліджень, визначаються наукова новизна та практичне значення.


У першому розділі наведено короткий огляд літератури та обгрунтовується вибір обєктів дослідження.


У другому розділі представлено методи вивчення обєктів дослідження.


У третьому розділі наводяться підсумки досліджень вмісту, фізикохімічніх  властивостей і складу ефірних олій, виділених  з зразків вивчаємої рослинної сировини  методом Клєвенджера.


Ефірна олія деревію степового мала найвищі значення кислотного, ефірного, гідроксильного чисел (1,85 ± 0,15; 25,34 ± 0,23 і 7,35 ± 2,40), що свідчить про присутність значних концентрацій  вільних і зв’язаних спиртів і кислот, складних ефірів (табл. 1).


Вищі показники заломлення і густини цієї олії свідчили також про насиченість кисневмісними сполуками та більшу кількість компонентів, аніж у зразках деревіїв паннонського і звичайного.


 


 

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины