СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА 2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА 2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ
Альтернативное Название: СИНТЕЗ, Физико-химические и фармакологические свойства производных 2-гидрокси оксаниловой И 2-ГИДРОКСИМАЛОНАНИЛОВОИ КИСЛОТ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Для здійснення однієї з поставлених задач – синтезу похідних 2-гідроксіоксанілової кислоти – необхідно було синтезувати її етиловий естер, що є вихідною речовиною у синтезі всіх запланованих речовин – похідних щавлевої кислоти. Наявність електроноакцепторної гідроксильної групи у о-положенні до аміногрупи створює певні ускладнення для проведення цієї реакції, оскільки крім впливу на легкість до ацилювання аміногрупи, фенольний гідроксил сам здатний вступати до реакції ацилювання у присутності похідних карбонових кислот з утворенням відповідних естерів. Перебіг такої побічної реакції може знизити вихід цільових речовин, а також додати супровідні домішки, що завдяки аналогічним фізико-хімічним властивостям будуть важко видалятися. Тому першочерговим завданням було розробити таку методику синтезу вихідного естеру (1), яка б дозволяла одержати його з високим виходом і задовільної чистоти. Для цього ми вивчили декілька способів його синтезу (схема 1).


 


Встановлено, що взаємодія 2-амінофенолу 1 з етоксалілхлоридом 5 однозначно приводить до утворення цільового продукту 2. Для запобігання осмолення продукту в результаті екзотермічної реакції, реакційну суміш охолоджували льодом. Для зв’язування гідрогенхлориду, що виділяється в процесі реакції, додавали триетиламін в еквівалентній кількості. Ацилювання здійснювали в хлороформі з подальшим видаленням розчинника. За таких умов цільовий етиловий естер 2-гідроксіоксанілової кислоти 2 утворюється досить швидко та з задовільним виходом.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины