МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЧЕРВОНОГО КІСТКОВОГО МОЗКУ МОЛОДНЯКУ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ, ВИРОЩЕНОГО НА ЗАБРУДНЕНІЙ РАДІОНУКЛІДАМИ ТЕРИТОРІЇ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЧЕРВОНОГО КІСТКОВОГО МОЗКУ МОЛОДНЯКУ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ, ВИРОЩЕНОГО НА ЗАБРУДНЕНІЙ РАДІОНУКЛІДАМИ ТЕРИТОРІЇ
Альтернативное Название: Морфофункциональная характеристика красного костного мозга молодняка крупного рогатого скота, выращенного на загрязненных радионуклидами территориях
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Радіологічна характеристика господарств, з яких походили дослідні тварини. До­слі­джен­ня про­водились на тваринах, які народились та постійно утримувались у ко­лективних гос­по­дар­ствах: “Зоря” Дубровицького та ім. Шевченка Зарічненського районів Рівненської області, а також в індивідуальному секторі, розташованих на території населених пунктів: Дубровиця, Зарічне, Берестя, Старі Коні, Іванчиці.


Згідно результатів досліджень, проведених радіологічним відділом Рівненської об­ласної державної лабораторії ветеринарної медицини, в господарствах, де ви­ро­щу­ва­лись дослідні групи тварин, щільність забруднення ґрунтів 137Cs ста­но­вила 1-15 Кі/км2. Гамма-фон (мкР/год) на території господарства “Зоря” коливався в межах 20-25, в тому числі у стійлових приміщеннях – 15-17, а на вигульних майданчиках – 19-22. Гамма-фон на території дослідного господарства ім. Шевченка коливався в межах: ферма №1 (с. Старі Коні) – 20-30, на фермі №2 (с. Іванчиці) – 28-35 (місцями до 40); в тому числі у стійлових приміщеннях на фермі №1 – 16-18, на фермі №2 – 18-20; на вигульних майданчиках ферми №1 – 21-24 і  ферми №2 – 20-26 мкР/год. Забрудненість молока радіонуклідами у дослідних господарствах коливалась у межах 20-64 Бк/л; у приватному секторі максимальне забруднення окремих проб досягало 366-550 Бк/л. Сумарна активність раціону по 137Cs на добу становила для тварин І дослідної групи 9,5 кБк, ІІ – 13,4 кБк, ІІІ – 20,2 кБк. При цьому поглинута доза за рахунок внутрішнього опромінення становила у тварин І групи 0,3 сГр, ІІ – 0,8 сГр, ІІІ – 6,4 сГр. Вміст радіонуклідів у м’язах забитих тварин коливався в межах 40-320 Бк/кг. Прижиттєвий рівень радіоактивності тварин у господарстві “Зоря” коливався в межах 0,5-4,1 мкР/год. (до 4,4 мкР/год – у тварин з індивідуального сектора); у господарстві ім. Шевченка на фермі № 1 (с. Старі Коні) 1,0-1,3 мкР/год., на фермі № 2 (с. Іванчиці) 2,7-8,1 мкР/год.


 


Результати гематологічних досліджень. У дослідних тварин віком 4-6 тижнів (I група) морфологічні по­каз­ни­ки крові (еритроцити, лейкоцити) та рівень гемоглобіну в цілому були в межах фізіологічної норми але, порівняно з твари­на­ми контрольної групи, дещо нижчими (табл. 1). У крові дослідних тварин зміни лейкоформули відбувалися за рахунок збільшення відносної кількості паличко- (P<0,05) і сегментоядерних (P<0,01)  ней­тро­фільних  гранулоцитів та зменшення лім­фоцитів (P<0,05) і частково моноцитів (P>0,05). Траплялись поодинокі великі лімфоцити з бо­бо­подібним ядром, широкою світлою із азурною зернистістю ци­топлазмою. Відносна кількість їх становила 5,1±0,4% (P>0,05) від загальної кількості лімфоцитів (контроль – 5,4±0,8%).

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины