ДЕМИДОВА МАРІЯ МИКОЛАЇВНА РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ДЕМИДОВА МАРІЯ МИКОЛАЇВНА РОЗВИТОК МОТИВАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Альтернативное Название: ДЕМИДОВА МАРИЯ НИКОЛАЕВНА развитие мотивационной МЕНЕДЖМЕНТА В аграрных предприятий DEMIDOVA MARIYA NIKOLAYEVNA razvitiye motivatsionnoy MENEDZHMENTA V agrarnykh predpriyatiy
Тип: Автореферат
Краткое содержание: У першому розділі «Теоретико-методичні аспекти розвитку мотиваційного менеджменту в аграрних підприємствах» досліджено теоретичні аспекти економічної сутності трудових ресурсів та мотивації працівників, охарактеризовано мотиваційний менеджмент та визначено його роль в системі підвищення ефективності аграрної праці, обґрунтовано методичні підходи до оцінювання економічної ефективності мотиваційного менеджменту в аграрних підприємствах.
В умовах інтенсивного розвитку виробництва та зростання конкуренції виробничий процес в аграрних підприємствах не може відбуватися без зацікавлених у результатах діяльності трудових ресурсів, їх навичок, умінь, високої кваліфікації. Від внеску персоналу в кінцеві результати діяльності підприємства залежать місце суб’єкта господарювання на ринковому середовищі і його стратегічні перспективи. На підставі вивчення і узагальнення існуючих підходів до розуміння сутності людського чинника на виробництві розвиток трудових ресурсів подано як важливу передумову економічно успішної підприємницької діяльності в аграрному виробництві і доведено, що в умовах сьогодення використання нової техніки та інноваційних технологій в аграрному виробництві вимагає професійних знань, умінь та майстерності від трудових ресурсів, а працівники мають бути високоосвіченими, креативними, володіти новою технікою та сучасними технологіями.
На основі дослідження динамічних змін ринкового середовища в роботі доведено, що сучасний стан аграрних підприємств повною мірою не забезпечує належних умов для інтелектуального та професійного розвитку трудових ресурсів. Насамперед, цьому перешкоджають, низька оплата праці, сезонність аграрного виробництва, складні умови праці, зокрема ненормований робочий день та погодні умови. Цими чинниками й зумовлюється велике значення трудових ресурсів у забезпеченні стабільних умов діяльності аграрних підприємств, що актуалізує
проблему розвитку та економічного стимулювання персоналу згаданих суб’єктів ринку. Дослідження дозволили встановити, що найважливішою складовою розвитку трудових ресурсів аграрних підприємств є мотивація праці.
Поєднання досліджених теоретичних аспектів та власних напрацювань дозволили визначити сутність мотивації праці як сукупності стимулів, що пов’язані з трудовою діяльністю працівників аграрного підприємства і формуються під впливом різних чинників - потреб працівників, їх інтересів, мотивів з дотриманням прав людини. Мотивацію праці поділено на «внутрішню» та «зовнішню», матеріальну, професійну та статусну. Матеріальну мотивацію працівників аграрних підприємств за умови економічних відносин визначено провідною.
 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины