НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ

    

          Актуальність теми дослідження зумовлена необхідністю дотримання інтересів національної безпеки України в умовах зміни геополітичної ситуації в регіоні Центрально-Східної Європи. Існування в регіоні потужних центрів сили з інтересами відмінними від національних інтересів України; військово-політичний дисбаланс сил у регіоні ЦСЄ; зменшення значення норм міжнародного права; економічні, політичні та військові проблеми української держави зумовлюють потребу оптимізації політики України щодо євроатлантичної інтеграції. Національним інтересам України відповідає знаходження місця в новій геополітичній ситуації, яке б гарантувало надійне дотримання інтересів національної безпеки, забезпечувало стабільність та прогресивний розвиток України та корелювалося з потенціалом України.

         Проблема полягає у пошуку оптимальної реакції України на геополітичні зміни в регіоні ЦСЄ, в тому числі пов’язані із вступом більшості країн регіону до Організації Північноатлантичного договору, та в забезпеченні найвищого можливого в існуючих умовах рівня національної безпеки України.

Починаючи з середини 90-х років ХХ сторіччя в науці поступово актуалізуються проблеми євроатлантичної інтеграції та національної безпеки України, зокрема в роботах вітчизняних та зарубіжних    дослідників    євроатлантичної   інтеграції   України:   С. Бланка,   Зб. Бжезинського,   

І. Бінька,   О. Бодрука,   Ш. Гарнетта,   О. Гончаренка,   А. Гуцала,   О. Дергачова,   Є. Камінського,

В. Кременя, В. Косевцова,  Т. Кузьо, Е. Лисицина, А. Ослунда, Б. Парахонського, Г. Перепелиці,  С. Пирожкова, В. Смолянюка, Р. Хантера, Е. Хатча, С. Хеманса, Дж. Шерра та інших. 

Водночас, в Україні на рівні академічної та суспільної дискусії тривалий час зберігалася заідеологізованість підходів до євроатлантичної інтеграції та участі в ній України. Таким чином, потребує вдосконалення аргументаційна база для оцінки євроатлантичної інтеграції як такої з точки зору національних інтересів України, а також для дослідження впливу участі в євроатлантичній інтеграції на гарантування національних інтересів України.

Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано в рамках навчально-методичної програми політологічних дисциплін: “Політологічна теорія держави” (державний реєстраційний номер ПЛ 85645), “Теорії національного розвитку” (державний реєстраційний номер ПЛ 84828), що розроблені на кафедрі політології Національного університету “Києво-Могилянська Академія”.

         Мета дисертаційного дослідження полягає у виявленні характеру впливу процесів євроатлантичної інтеграції на стан національної безпеки України та в обґрунтуванні вибору оптимальних для інтересів національної безпеки України підходів держави щодо цих процесів.

Реалізація поставленої мети зумовила постановку і розв‘язання таких завдань:

-         з‘ясувати зміст та ієрархію національних інтересів України у сфері національної безпеки;

-         проаналізувати підходи до визначення змісту євроатлантичної інтеграції в сучасній науці;

-         дослідити вплив євроатлантичної інтеграції на ситуацію в галузі міжнародної безпеки, у сфері  політики та економіки країн-учасниць цього процесу, проаналізувати наслідки і значення приєднання до Організації Північноатлантичного договору  країн ЦСЄ для інтересів безпеки, політики та економіки цих країн, а також для ситуації у сфері безпеки у Європі загалом;

-         виявити характер залежності забезпечення інтересів національної безпеки України з одного боку від євроатлантичної інтеграції як такої, з іншого – від участі України в цьому процесі;

-         проаналізувати переваги й недоліки участі України в процесах євроатлантичної інтеграції, зокрема вступу України до НАТО, для інтересів зовнішньої безпеки, внутрішньополітичних та економічних аспектів безпеки України;

-         дослідити перспективи українсько-американського співробітництва в галузі безпеки як варіанта  євроатлантичної інтеграції;

-         визначити оптимальні форми та напрями участі України в євроатлантичній інтеграції з точки зору забезпечення національних інтересів України в галузях безпеки, політики та економіки.

 

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины