ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОЕКТУВАННЯ ПОЛОС ГАЗЕТНИХ ВИДАНЬ




  • скачать файл:
Название:
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОЕКТУВАННЯ ПОЛОС ГАЗЕТНИХ ВИДАНЬ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


У вступі обґрунтовано актуальність дисертаційної теми, сформульовано мету і завдання, викладено наукову новизну, практичне значення отриманих результатів. Наведено дані про особистий внесок здобувача, апробацію одержаних результатів, опубліковані наукові праці, структуру та обсяг дисертації.


У першому розділі «Аналіз процесу творення газетного видання» проаналізовано моделювання оформлення періодичного газетного видання. Це моделювання є системою, що включає ряд підсистем, – починаючи з графіка публікацій основних розділів та рубрик і завершуючи набором типових схем верстання матеріалів. Процес моделювання визначається такими компонентами: моделюванням груп елементів та їх комплексів, систематизацією оформлення великих тематичних одиниць видання, системним дизайном газетного видання (концепцією видання, створеною на основі його структури та композиції).


Процес творення внутрішньої конструктивної структури забезпечується композиційно-графічною моделлю (КГМ) газети, яка визначається такими етапами: сітковим графіком, розмірними стереотипами, стандартними операціями набору, макетами-стандартами. Компоненти КГМ зв’язують проектування газети в єдиний функціональний ланцюжок.


Модель газети – продукт багаторівневої дії. Перший рівень утворюють текст та ілюстрації (у читача є можливість прочитати і зрозуміти); другий рівень репрезентує текст, організований за допомогою абзаців, заголовків, підзаголовків, виносок у текстах (у читача є можливість правильно зрозуміти); третій рівень – текст, організований на полосі за допомогою композиційних і графічних засобів (у читача є можливість щонайшвидше і точніше зрозуміти); четвертий рівень – текст, опредметнений за допомогою шрифту, паперу, фарби (у читача є можливість бачити, прочитати, правильно і швидко зрозуміти). Другий і третій рівні визначають дизайнери газети.


Для виокремлення факторів, що впливають на процес макетування, проаналізовано процес творення номера газети – формування його вмісту та будови. Визначено основні методи організації матеріалів номера – їх систематизацію, концентрацію і виділення. Дизайн газети задає органічне поєднання ряду сталих і обов'язкових компонентів, а саме: розмірних характеристик газети, постійних елементів її номера, шрифтового оформлення газети, ілюстрацій, заголовків публікацій, кольоровість газети. До розмірних характеристик відносять формат газети, обсяг номера, кількість і розмір текстових колонок на полосах номера, розмір пропусків між текстовими колонками полоси, площа і ємність полоси номера. Під форматом газети розуміють розмір листа аркуша, на якому розміщується полоса – відбиток розміщених на ній текстів, ілюстрацій та інших друкарських символів.


Макетування газети здійснюється при додрукарській підготовці до випуску газетного номера. Макет номера – це графічний план, у якому відображено розміщення текстів та ілюстрацій, заголовків і авторських підписів, місце і конфігурацію кожної з публікацій.


У другому розділі «Параметрична ідентифікація факторів структури полоси» розроблено математичну модель визначення параметрів макета полоси на основі формалізації факторів впливу у вигляді нечітких множин.


 


Макетування газетної полоси передбачає виокремлення та опрацювання факторів проектування, які мають різний характер задання. Параметри макета визначають на основі оцінки факторів процесу розміщення публікації через пошук відображення  де – множина факторів, що визначають параметри розміщення матеріалу публікації; – множина варіантів-прогнозів розміщення. 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА