Організація основних виробничих процесів




  • скачать файл:
Название:
Організація основних виробничих процесів
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Організація виробничого процесу в просторі є способом поєднання основних, допоміжних і обслуговуючих процесів на території організації по переробці її "входу" в "вихід". Оскільки "вхід" і "вихід" організації відносяться до її найближчого зовнішнього оточення, то відповідно до правил застосування системного підходу "вхід", процес і "вихід" слід розглядати як взаємозв'язані компоненти єдиної системи. Звідси витікає, що параметри прямих і зворотних зв'язків на "вході" визначають параметри функціонування процесів, а параметри процесів, у свою чергу, визначають параметри "виходу".

Для забезпечення високої якості процесу в системі спочатку (на першому етапі) слід проаналізувати: а) силу конкуренції на вході системи; б) обгрунтованість параметрів "виходу", наскільки вони відповідають вимогам конкурентоспроможності; в) ступінь впливу на процес параметрів зовнішнього середовища (політичної, економічної, технічної) а також інфраструктури регіону; г) конкурентоспроможність постачальників комплектуючих виробів, сировини, матеріалів, і ін. Потім, на другому етапі аналізуються параметри процесу в системі.

Наша задача зводиться до забезпечення конкурентоспроможності всіх компонентів системи. Якщо, наприклад, організація володіє конкурентоздатною технологією, висококваліфікованими кадрами, новітніми технічними засобами, а її постачальники (вхід системи) не можуть проводити високоякісні комплектуючі вироби, то і на виході системи товар буде низької якості.

Звідси слідують два   правила:1) рівень якості кінцевого етапу будь-якого процесу визначається рівнем якості проміжного етапу, що має якнайгірший показник якості; 2) відпрацьовувати процес слід починаючи з входом системи, з першого етапу об'єкту, компоненту і т.д), заздалегідь проаналізувавши весь процес.

Організація виробничих  процесів в просторі реалізується у виробничій структурі (по горизонталі і вертикалі), тобто щоб представити виробничий процес в просторі потрібно накласти організаційну  структуру на виробничу і визначити просторові зв'язки.

Для дотримання принципу прямоточності, тобто скорочення шляху проходження предмету праці в організаційній і виробничій структурах, необхідно розташовувати підрозділи на території по ходу управлінських і виробничих процесів. Крім того, підрозділи одного функціонального і виробничого призначення на території повинні розташовуватися поряд.

Після аналізу дотримання принципу прямоточності розраховується коефіцієнт прямоточности найважливіших часткових управлінських і виробничих процесів.

Основними чинниками оптимізації прямоточності процесів є:

•  розташування підрозділів організаційної і виробничої структур по ходу відповідних процесів;

• концентрація процесів під одним "дахом";

• скорочення відстані між компонентами процесів;

• системний аналіз і оптимізація коефіцієнта прямоточності одиничних управлінських і виробничих процесів;

• автоматизація процесів;

• забезпечення пропорційності часткових процесів;

• аналіз раціоналізації структур і процесів.

 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА