Впровадження системи маркетингових технологій при здійсненні імпортних операцій




  • скачать файл:
Название:
Впровадження системи маркетингових технологій при здійсненні імпортних операцій
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ

 

У вступі дисертаційної роботи обґрунтовано актуальність теми дослідження, визначено мету, завдання, наукову новизну, теоретичну та практичну цінність отриманих автором результатів, представлено дані апробації результатів дослідження.

У першому розділі «Теоретико-методологічні засади формування системи маркетингових технологій підприємства» досліджено сутність, значення та місце маркетингових технологій у системі маркетингу підприємства при здійсненні зовнішньоторговельних операцій, визначено види маркетингових технологій торговельних підприємств-імпортерів та обґрунтовано методологічні положення їх аналізу та оцінювання.

На основі аналізу різних підходів, розроблених провідними вченими та спеціалістами-маркетологами щодо розуміння маркетингових технологій, запропоновано їх власне трактування. Маркетингові технології визначено як сукупність взаємопов’язаних суб’єктів маркетингу, управлінських процедур, певних процесів та їх стадій, чітких у своїй послідовності, операцій, прийомів та дій, спрямованих на досягнення маркетингових цілей.

Базуючись на одному з найважливіших принципів маркетингу – системності, визначено важливу категорію дослідження «система марке­тингових технологій», сутність якої трактується як сукупність взаємопов’язаних та взаємодіючих маркетингових технологій, що не суперечать одна одній та використовуються підприємством у маркетинговій діяльності.

Встановлено, що поняття «маркетингові технології» може розглядатися у широкому сенсі як будь-яка сукупність послідовних процесів, прийомів та дій. Більш вузький, сфокусований підхід як предмет дослідження визначає конкретні сформовані маркетингові технології, що вже є сталими як для теорії, так і практики маркетингу. Серед таких основних технологій маркетингу слід визначити: сегментування, націлювання, позиціювання, брендинг, мерчандайзинг.

За результатами аналізу теоретичних засад маркетингу визначено основні відмінності експортного та імпортного маркетингу та виділено специфічні ознаки імпортного маркетингу. Це такі як комплексне дослідження внутрішнього ринку; врахування вимог та запитів споживачів національного ринку; визначення оптимальної номенклатури імпортної продукції; побудова двох маркетингових комплексів; пріоритет маркетингового комплексу для внутрішнього ринку, що визначає цілі та тактику імпортних закупівель; застосування комунікацій на зовнішньому ринку з метою створення та підтримки надійного ділового партнера (табл. 1). Зазначені відмінності стали підставою для тлумачення поняття «імпортний маркетинг» як маркетинг закупівель на зовнішньому ринку і продажу на внутрішньому.

 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)