ФОРМИРОВАНИЕ КОМПЛЕКСНОЙ СИСТЕМЫ УПРАВЛЕНИЯ ПЛАВСОСТАВОМ СУДОХОДНОЙ КОМПАНИИ




  • скачать файл:
title:
ФОРМИРОВАНИЕ КОМПЛЕКСНОЙ СИСТЕМЫ УПРАВЛЕНИЯ ПЛАВСОСТАВОМ СУДОХОДНОЙ КОМПАНИИ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ

У вступі обґрунтовано актуальність теми дослідження, визначено мету й основні задачі, сформульовано наукову новизну і практичне значення отриманих результатів.

У першому розділі «Теоретичні основи функціонування крюїнгових компаній в умовах глобалізації економіки» виявлено сучасні тенденції розвитку світового судноплавства, теоретичні аспекти і особливості функціонування крюїнгових компаній на ринку праці моряків, досліджено сучасні концепції управління плавскладом судноплавних компаній та як базову виділено процесно-орієнтовану.

Основною сучасною тенденцією розвитку світової економіки є глобалізація. Світова транспортна система характеризується появою нових транснаціональних судноплавних корпорацій, глобальних ринків праці, в тому числі моряків, сучасних форм ринкової поведінки, нових інтересів та протиріч між ними. За даними річних звітів незалежної морської агенції Drewry Publishing зараз у світі функціонує близько 400 компаній, під управлінням яких знаходяться, за різними оцінками, від 3000 до 5000 суден, тобто, близько 10-15% світового торгового флоту.

В основі процесу глобалізації знаходиться розвиток світових ринків товарів, послуг, праці, капіталу тощо. У процесі дослідження було виділено три етапи глобалізації. На першому етапі глобалізації економіки (XVI-XVII ст.) створювались чартерні компанії, укладались перші міжнародні угоди. Він став можливим лише завдяки морському флоту, оскільки морськими шляхами було встановлено зв’язок між розвиненими країнами та країнами третього світу. На цьому етапі було закладено основу міжнаціональної кооперації та виникненню перших міжнародних ринків сировини та товарів. На другому етапі глобалізації (XІХ ст. - 70-ті роки XХ ст.) відбулися промислова революція та індустріалізація світової економіки. На цьому етапі глобалізації морський флот також виконував важливу функцію зв’язку в процесі переносу виробництва крупних монополій у країни, які стали на шлях економічного розвитку. Третій етап глобалізації, який розпочався у 70-ті роки XХ ст. визначається науково-технічною революцією та формуванням постіндустріального суспільства. Він характеризується докорінними змінами у науково-технічній, транспортно-комунікаційній та інформаційній сферах. Сучасна економіка трансформується в «економіку знань», основними ресурсами якої стають інформація, інтелект, наукомісткі технології, зв’язок та транспорт, зокрема морський.

 

Глобалізація спричиняє загострення конкуренції на світовому ринку праці, особливо ринку праці моряків. Це викликало необхідність у формуванні розгалуженої мережі агентів, які безпосередньо займаються підбором та укомплектуванням екіпажів суден. Крюїнговий бізнес привніс в управління діяльністю суб’єктів ринку новий підхід, який полягає у орієнтації на судновласника та якість послуг з комплектації екіпажів суден. Ринок крюїнгових послуг можна визначити як ринок, на якому об’єктом купівлі-продажу є наявність спеціальних навичок,якими володіє моряк. Тут виникає складний механізм відносин, що пов'язує представників попиту (судновласників або їх операторів) та пропозиції (моряків та крюїнгових компаній). 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА