ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ВИВЕДЕННЯ ВЕНЧУРНОГО КАПІТАЛУ З ІННОВАЦІЙНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ




  • скачать файл:
title:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ВИВЕДЕННЯ ВЕНЧУРНОГО КАПІТАЛУ З ІННОВАЦІЙНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип: synopsis
summary:

 

основний зміст роботи

 

Дисертаційна робота присвячена комплексному дослідженню процесів виведення венчурного капіталу з проінвестованих інноваційних промислових підприємств. Основний науковий доробок становить обґрунтування можливості підвищення ефективності використання венчурного капіталу на вітчизняних промислових підприємствах.

У першому розділі «Теоретичні аспекти використання венчурного капіталу на інноваційних промислових підприємствах» досліджено сутність основних категорій венчурного інвестування; запропоновано класифікацію форм і видів використання та виведення венчурного капіталу в забезпеченні інноваційних промислових підприємств; проаналізовано вітчизняну практику та визначено основні напрями і моделі використання венчурного капіталу.

Сучасні умови господарювання визначають необхідність використання відомих із зарубіжної практики стратегій ведення корпоративного бізнесу, до яких належить і венчурне фінансування. Роль венчурного капіталу в інноваційному процесі досягає кульмінації, коли венчурні інвестори виводять свій капітал. Це зазвичай пов'язано з трансформацією інвестицій у ліквідний капітал.

Узагальнено теоретичні підходи до визначення поняття «виведення венчурного капіталу», під яким пропонується розуміти процес повернення вкладених венчурним інвестором (або групою інвесторів) коштів на основі визначення збалансованого моменту досягнення максимального рівня прибутковості венчурного проекту, тобто перспективної вартості проінвестованого підприємства, з максимальною глибиною реалізації інновації на цьому підприємстві. Інноваційне промислове підприємство слід розглядати як суб’єкт, діяльність якого спрямована на випуск інноваційної продукції на основі впровадження у виробничий процес новітніх технологій та результатів наукових досліджень з метою отримання високого прибутку та створення нового ринку або нової ніші на ринку промислової продукції.

З урахуванням підходів до класифікації суб’єктів венчурного інвестування в економіці зарубіжних країн для економічної характеристики венчурних фінансових підприємств в Україні запропоновано їх класифікаційні ознаки (табл. 1).

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)