Технологія підвищення рівня стиснення цифрових зображень на основі сплайн-моделі




  • скачать файл:
title:
Технологія підвищення рівня стиснення цифрових зображень на основі сплайн-моделі
Тип: synopsis
summary:

Основний зміст роботи


У вступі обґрунтовано актуальність роботи, поставлено мету і задачі досліджень, визначено наукову новизну і практичну цінність отриманих результатів, наведено дані про їх апробацію та впровадження.


В першому розділі наведено аналіз методів обробки та стиснення ЦЗ, проведено огляд стану існуючих ІТ стиснення. Виходячи з результатів та висновків першого розділу роботи сформульовано завдання досліджень в роботі.


Проведений огляд сучасного стану стиснення та обробки ЦЗ дозволяє зробити висновок, що дослідження є спрямованими на розробку методів, які базуються на нових способах представлення зображень або вдосконаленні існуючих технологій стиснення, шляхом можливих перетворень над ЦЗ. Близьким до цих двох напрямків можна назвати розробку спеціалізованих методів для окремих випадків різних типів ЦЗ (наприклад аерофотознімки, телевізійні сигнали, тощо).


Для різних реалістичних зображень об’єктивно існує різниця відсотку стиснення одними й тими ж методами, тому перспективними є  дослідження на основі систематизації апостеріорної інформації про обробку ЦЗ методами компресії.


Перспективним є дослідження перетворень, що забезпечать інваріантність ЦЗ та підвищення відсотка стиснення методами, що на сьогоднішній день мають широке застосування при компресії ЦЗ (WinRAR, JPEG, PNG і т.д.). З метою обґрунтованості подальших наукових досліджень є потреба запропонувати математичну модель ЦЗ, на основі якої можуть базуватися перетворення, що забезпечать їх інваріантність. Сучасні методи компресії мають забезпечувати швидкодію обробки і надвеликих зображень, наприклад, супутникові знімки, або передача інформації через мережу, ретрансляція відео, тощо. Тому математична модель ЦЗ має враховувати вимогу швидкодії обчислень, бажано в режимі реального  часу.


Нова ІТ підвищення рівня стиснення ЦЗ має включати в себе як математичні методи, так і програмні засоби, що відповідають сучасному стану розвитку обчислювальної техніки та забезпечують сумісність з сучасними технологіями компресії. Технологія має бути обґрунтована на основі статистично значущих оцінок, що отримані після обробки представницьких масивів реалістичних ЦЗ різного типу та із залученням оцінок якості ЦЗ після декомпресії незалежними користувачами.


В другому розділі введено математичну модель зображення, показник деталізації зображень та доведено його зв'язок з рівнем стиснення зображень.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)