СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ВІБРОДІАГНОСТУВАННЯ РУХОМИХ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З АВТОНОМНИМИ ВИМІРЮВАЛЬНИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ




  • скачать файл:
title:
СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ВІБРОДІАГНОСТУВАННЯ РУХОМИХ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ З АВТОНОМНИМИ ВИМІРЮВАЛЬНИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ


У вступі обґрунтовано актуальність дисертаційної роботи, сформульовано мету і задачі дослідження, визначено новизну отриманих результатів та їхнє практичне значення. Показано зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами.


В першому розділі розглянуто джерела виникнення вібрацій у вузлах ЕО та основні методи і системи, що здійснюють діагностику технічного стану рухомих частин різноманітного технічного обладнання.


Серед діагностичних сигналів найбільш ефективним, з точки зору інформативності і відносної простоти технічної реалізації пристроїв, що їх вимірюють, є вібрації окремих вузлів ЕО. Розглянуто основні джерела, що зумовлюють вібрації у цих вузлах.


         Визначено основні причини виникнення вібрацій, що утворюються внаслідок дії різних факторів, та узагальнені параметри вібраційного процесу, обумовленого впливом певного джерела.


Такий підхід дозволив в побудові математичної моделі вібрацій рухомих частин ЕМ враховувати вібрації, що створюються іншими вузлами ЕМ і не несуть діагностичну інформацію про стан вузла, який діагностується, тобто виступають в якості завад.


         Докладно розглянуто існуючі методи і засоби, які на даний час використовуються для виміру вібрацій на рухомих вузлах ЕМ.


         За результатами аналізу існуючих систем виявлено недоліки і переваги кожної з них і можливість їх використання для вібродіагностування рухомих вузлів ЕМ.


Показано, що при реалізації систем діагностування рухомих частин ЕО слід враховувати вплив сильних завад, які виникають внаслідок роботи працюючого ЕО, на точність виміряних даних; вимоги для розміщення сенсорів; необхідність реалізації передачі виміряної інформації для подальшої обробки з мінімальним спотворенням; залежність інформативності діагностичних ознак від частотного діапазону вимірюваного сигналу.


Проведений порівняльний аналіз показав безумовні перспективи розробки і подальшого практичного використання комп‘ютеризованих ІВС вібродіагностування рухомих частин ЕО, що базуються на застосуванні автономних вимірювальних перетворювачів з використанням радіоканалу.


В другому розділі розглянуто методи дослідження та математичні моделі діагностичних сигналів, що супроводжують роботу рухомих частин електроенергетичних машин.


Основною особливістю функціонування ЕО електростанцій є нерегулярні динамічні навантаження, прикладені практично до всіх елементів конструкції. В результаті цього вібрації, процеси акустичної емісії та ряд інших фізичних процесів, які відбуваються у працюючому ЕО, є випадковими за своєю природою. Тому використання статистичних методів (на відміну від детермінованих) дає можливість одержати результати з наперед заданими точністю та достовірністю.


Методи діагностування реалізуються за допомогою спеціальних приладів та ІВС діагностування. Діагностичні ІВС здійснюють вимірювання, перетворення й обробку діагностичних сигналів за допомогою різноманітних пристроїв, які є елементами ІВС. Ці операції над сигналами базуються на двох принципово різних способах отримання вихідного масиву даних:


1)      теоретичному, що ґрунтується на розробці математичної моделі об'єкта діагностування;


2)      експериментальному, який базується на проведенні експерименту з використанням цього об'єкта.


 


Для побудови математичних моделей вібрацій, що супроводжують роботу рухомих частин ЕМ, у даному розділі запропоновано аналітичні вирази, які описують зазначені вібрації з урахуванням джерела їх виникнення.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)